[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]

20.10.2015: Kino Apolonia (Warszawa) zaprasza wszystkich miłośników horrorów w dniach 30 - 31 października na „Filmowe Horror Story", podczas którego pokażemy aż 5 znakomitych tytułów! Cena biletu wynosi TYLKO 12zł!

„Filmowe Horror Story" jest dla tych, którzy lubią się bać. I tych, którzy cenią sobie porządne filmy z tego gatunku - trzymające w napięciu, z zaskakującym zakończeniem, zapewniającym przeżycie uczucia grozy. Jednakże nie tylko takich filmów widzowie kina Apolonia mogą spodziewać się w dniach 30 i 31 października. W repertuarze pojawią się także tytuły, które akcentują psychologiczny aspekt fabuły, skupiając się na ludzkim dramacie. Zaprezentowane filmy to przede wszystkim kino artystyczne ukazujące własny, niepowtarzający styl.

19.10.2015: Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie zorganizowanym przez Wydawnictwo Rebis. Do wygrania książki "Książę Lestat" Anne Rice.

KRÓTKO O KSIĄŻCE: Wampiry mnożą się na potęgę. W wielu miejscach na świecie dochodzi do pożarów i masakr podobnych do tej z Królowej Potępionych... Stare wampiry, zbudzone ze snu, stają się posłuszne tajemniczemu Głosowi, który nakazuje im wyeliminować wszystkich bezmyślnych wampirzych pobratymców - od Paryża i Bombaju, przez Hongkong i Kioto aż po San Francisco.


[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]