[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]

28.08.2008: Oto kolejny konkurs. Tym razem dzięki Vision mogliśmy zorganizować go. Standardowo trzy pytania, które są bardzo proste, wystarczy odwiedzić tylko jeden serwis filmowy i na wszystko odpowiecie. Zapraszamy.

28.08.2008: W związku z premierą nowej książki o Stephenie Kingu zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie, który mogliśmy zorganizować dzięki StudiuEmka.  Konkurs nie jest trudny, ponieważ wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania na temat twórczości i życia Kinga. Oczywiście do wygrania są trzy egzemplarze tej książki. Konkurs rozpoczynamy już jutro i potrwa on do 13 września. Zapraszamy wszystkich i życzymy powodzenia w losowaniu.

28.08.2008: Dziś w Internecie pojawił się pierwszy i oficjalny plakat do filmu "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia". Oto on:

28.08.2008: "Nieznajomi" po dużym sukcesie za oceanem, twórcy myślą o jego kontynuacji. W Polsce już niebawem zobaczycie ten film.

27.08.2008: Eric Balfour zagra główną rolę aroganckiego prawnika, który zostaje wrobiony w morderstwo, w filmie "Cell 213". Więzienie to zostaje opanowane przez siły nieczyste, a jego populacja zmniejsza się gwałtownie. Bohater będzie musiał sobie poradzić z siłami ciemności i z więźniami...

27.08.2008: Alexandre Bustillo i Julien Maury wyreżyserują "Halloween 2". Będzie to kontynuacja horroru nakręconego przez Roba Zombiego. Ta dwójka reżyserska miała zająć się remake'iem "Hellraisera", jednak zmienili zdanie i nakręcą "Halloween". Na razie nie chcą stracić chociażby rąbka fabuły. Zobaczymy jak to im wyjdzie, miejmy tylko nadzieję, że dobrze.

26.08.2008: Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z nowymi recenzjami filmowymi. Oto filmy, które zostały dodane: Bug, Madman, Satan's Little Helper, Shutter (remake), Cemetary Gates.

26.08.2008: Vin Diesel powtórnie wcieli się w rolę Riddicka. Na razie nic więcej nie wiadomo.

26.08.2008: Dziś podjęliśmy się kolejnego patronatu. Tym razem jest to książka Schron 7/7 Anny Starobiniec. Fabuła: Masza, fotoreporterka, jedzie do Paryża na targi literatury dziecięcej. Jednak na miejscu wszystko idzie nie tak – Masza nie może wytrzymać w ciasnym pokoiku taniego hotelu, nie dostrzega uroków miasta i z każdą chwilą czuje się coraz gorzej. Rozbita i chora, zapada w sen pełen koszmarów jak z okrutnej baśni. Gdy się obudzi, okaże się, że koszmar trwa... [zobacz więcej]

26.08.2008: Woody Harrelson wcieli się w jedną z głównych ról w komedio horrorze "Zombieland". Film ma opowiadać o przyjaźni dwóch mężczyzn, którzy znajdują spokój wśród masy zombie. Harrelson wcieli się w rolę jednego z zombie. Rhetta Reese'a wraz z Paulą Wernicka wyreżyserują ten obraz.

26.08.2008: Po piętnastu latach od premiery "Maniakalnego Gliny" przyszła pora na trzecią część. Film ma trafić od razu na rynek DVD. Reżyserem filmu będzie William Lustig, a w rolę jego pomocnika wcieli się Larry Cohen.

25.08.2008: Danny Elfman napisze muzykę do nowego "Wilkołaka". Będzie to remake horroru z 1941 roku. FABUŁA: Lawrence Talbot (Benicio Del Toro) po długim pobycie w Stanach Zjednoczonych wraca do swojego rodzinnego domu w wiktoriańskiej Wielkiej Brytanii. Pewnego dnia zostaje ugryziony przez wilkołaka i zaczyna się zmieniać w potwora...[opis fabuły: filmweb.pl]

23.08.2008: W Internecie pojawiły się dwa nowe plakaty do horroru "Nieznajomi". Oto one:

    

23.08.2008: Rozpoczynamy dzisiaj kolejne konkursy. Pierwszym z nich jest "ALICJA", gdzie możecie wygrać książki o tym samym tytule. Drugim z nich jest konkurs ogólnopolski, zorganizowany przez wydawnictwo RedHorse. Dzięki dobrym stosunkom z wydawnictwem zostaliśmy przydzieleni do jego promowania i objęliśmy nad nim patronat.

23.08.2008: Otrzymaliśmy kolejną propozycję patronatu filmu DVD, bez zastanowienia ją przyjęliśmy. Tym filmem będzie kanadyjski horror "Krwawe Wizje" (They Wait).
Fabuła: Horror czerpiący z mrocznej tradycji dalekowschodniej magii.
Sarah i Jason po sześciu latach wracają z Szanghaju do rodzinnego Los Angeles. Ich synek Sammy tęskni za azjatyckim otoczeniem, często więc gości w Chinatown. Wkrótce przerażeni rodzice dostrzegają, że chłopiec dręczony
jest przez przerażające wizje zbrodni dokonanej przed laty. Sarah widzi, że jej syn z dnia na dzień zagłębia się w mrocznym świecie zła. Wie, że wkrótce nie będzie dla niego powrotu. Pomoc lekarzy i psychologów na nic się zdaje. Sarah, by ratować chłopca postanawia rozwikłać zagadkę zbrodni sprzed lat.

23.08.2008: Larry Karaszewski i Scott Alexander chcą napisać scenariusz do serii książek "Gęsia Skórka". Książki nie posiadają wspólnej fabuły. Bohaterami są różne osoby.  Moritz chce zatrudnić nieznanych aktorów w rolach pierwszoplanowych, a gwiazdy w sylwetkach drugoplanowych.

23.08.2008: George Romera zamierza nakręcić kontynuację horroru "Diary of the Dead 2". Zdjęcia mają rozpocząć się 15 września w Toronto, w Kanadzie. Bohaterowie uciekają z willi, która oblegana przez zombie. Trafiają na wyspę, na której znajdują cywilizację zombie.

23.08.2008: "Poltergeist" ma doczeka się remake. Nowy scenariusz napiszą Juliet Snowden i Stiles White. Na razie nic więcej nie wiadomo, gdy tylko się dowiemy damy znać.

23.08.2008: Głos do nowej "Laleczki Chucky" podłoży ponownie Brad Dourif. Tym razem ma pojawić się mniej komediowych gagów, ponieważ autorzy chcą zrobić mroczniejszy remake od oryginału.

17.08.2008: Już 19 września na polski rynek trafi "Alicja i Ciemny Las" Jacka Piekary. Możecie u Nas przeczytać fragment książki, który jest umieszczony na Naszych podstronach. Dodatkowo zamieściliśmy kilka informacji na temat autora i kilka recenzji wystawionych przez krytyków. [zobacz więcej]

17.08.2008: W Internecie pojawił się nowy plakat do filmu "Piła 5". Możecie zobaczyć go poniżej.

14.08.2008: Oto Nasz kolejny patronat. Tym razem jest to książka Kathy Reichs "Okruchy Śmierci".
FABUŁA: Temperance Brennan zostaje wysłana do Południowej Karoliny, w zastępstwie nieobecnego kolegi, aby pokierować studenckimi wykopaliskami na ruinach Indiańskiego cmentarzyska. Kiedy Tempe znajduje wśród starych kości świeży szkielet, jej dobra przyjaciółka Emma Rousseau, lokalny koroner, przekonuje ją, aby została i pomogła w dochodzeniu. Nieoczekiwanie Emma wyjawia swoją przygnębiającą tajemnicę, a wtedy Tempe postanawia ponad wszystko pomóc przyjaciółce w zamknięciu sprawy.

Ilość ciał zaczyna rosnąć. Policja odkrywa mężczyznę wiszącego na drzewie w lesie. Kolejne ciało zostaje odkryte w beczce. Na kościach kilku ofiar znajdują się tajemnicze nacięcia i oznaki uduszenia. Tempe trafia za tropem do społecznej przychodni, kierowanej przez wojowniczy personel, podejrzanego lekarza i darczyńcę, który jest charyzmatycznym teleewangelistą. Wskazówki mnożą się w najmniej spodziewanych miejscach w miarę jak Tempe, przy użyciu swojej niezwykłej wiedzy i umiejętności, usiłuje rozwiązać sprawę. Nawet lokalny szeryf ma duże wątpliwości a jej własne życie zostaje zagrożone.
PREMIERA: wrzesień 2008

13.08.2008: Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Maile z gratulacjami zostały rozesłane do zwycięzców. Nagrody dostaną wysłane w poniedziałek.

13.08.2008: Na stronie filmwebu pojawił się polski zwiastun do filmu "Lustra". [zobacz zwiastun]

13.08.2008: Will Dafoe i Charlotte Gainsbourg zagrają w filmie Larsa Von Triera "Antychryst". Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy, dlatego też nie wiadomo o czym konkretnie będzie ten film. Wiadomo tylko tyle, że film będzie opowiadał o parze, która wyjechała do domku w lesie. Miejsce to ma być ukojeniem straty syna. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu, w Niemczech.

13.08.2008: Wesley Strick przygotuje tekst nowego "Koszmaru Z Ulicy Wiązów". Jak wiadomo ma być to historia ukazująca początek koszmaru, czyli "The Beginning". Prawdopodobnie rolę Freddy'iego nie zagra sam Robert Englund tylko Billy Thornton, jednak nie przedstawiono mu nawet takiej propozycji. Dwudziesta piąta rocznica przypada w przyszłym rok i dlatego też premiera przewidziana jest na 2009 rok.

10.08.2008: W Internecie pojawił się zwiastun do filmu "The Haunting Of Molly Hartley". Zobaczcie go poniżej.

 

10.08.2008: W Internecie pojawił polski plakat reklamujący horror "Lustra". Film do kin wejdzie dopiero w listopadzie, ale już dziś możecie zobaczyć plakat, oto on:

10.08.2008: Prawdopodobnie powstanie czwarta część "Mumii". Reżyser chce kontynuować wydarzenia z części trzeciej i uczynić jednego bohatera nieśmiertelnym.

10.08.2008: W Internecie pojawiły się kolejne zdjęcia z "Piły 5". Oto one:

10.08.2008: Aktualizacja działu zapowiedzi. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z nowymi premierami kinowymi.

03.08.2008: Umieściliśmy w dziale publicystyka nowy artykuł pod tytułem "O WYOBRAŻENIU ANIOŁÓW W KULTURZE SŁÓW KILKA". Zapraszamy do przeczytania tego niecodziennego artykułu.

03.08.2008: Rob Zombie nadal nie zdradza szczegółów na temat swojego nowego filmu - Tyrannosaurus Rex. Ujawnił jedynie kawałek rysunku, który możecie zobaczyć poniżej.

03.08.2008: W internecie pojawiło się pięć nowych zwiastunów filmu Paula W.S. Andersona "Death Race". Oto one:

 

 

 

 

 


[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]