[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]

28.08.2013: Zapraszamy do odwiedzenia działu KSIĄŻKI, w których dodaliśmy nowe recenzje. Oto one:

CZERWONY HOTEL (GRAHAM MASTERTON): Graham Masterton jest księciem horroru i to nie bez powodu. Jest zasłużonym pisarzem wielogatunkowym od romansu, seksuologię po thriller i horror. Jego książki są tłumaczone w kilkunastu językach, wydał wiele serii grozy. "Czerwony Hotel" należy do cyklu o Sissy Sawyer.
Sissy jest nałogowym palaczem, hipiską, która mieszka z ukochanym Panem Bootsem - psem. Jest również... [zobacz więcej]

PRZED ŚWITEM (STEPHENIE MEYER): W Sadze "Zmierzch" zakochało się wielu fanów, dając nadzieję młodym pisarzom na odniesienie równie wielkiego sukcesu jak Stephenie Meyer. Czym ujmuje czytelnika saga? Kobiety i nastolatki uwielbiają je z powodu wątku miłosnego, ciągnącego się przez cały czas a także postaci idealnego mężczyzny, który zrobi dla Ukochanej wszystko - dosłownie. Ostatnia część sagi "Przed świtem" składa się z trzech... [zobacz więcej]

28.08.2013: Do Coperniconu pozostały już tylko nieco ponad dwa tygodnie, wciąż spływają do nas zgłoszenia kolejnych atrakcji i już niedługo będziemy mogli zaprezentować Państwu pełny program Festiwalu. Tymczasem przesyłam garść bieżących informacji, z których najpilniejsza i najistotniejsza dotyczy zgłaszania programu oraz gżdaczy, które zdecydowaliśmy się wydłużyć do 2 września, jednak jest to już ostateczny możliwy termin. Od wczoraj, można przeczytać na naszym profilu na Facebooku oficjalne ogłoszenie ze strony ekipy organizacyjnej:

"Dotarły do nas głosy, że wiele osób chciałoby zgłosić się na gżdaczy lub zaproponować nam punkty programu po powrocie z Polconu.

Rozumiemy, że wyjazd na takie wydarzenie może zaprzątać Wam wszystkie myśli, dlatego postanowiliśmy przedłużyć możliwość zgłaszania atrakcji i chęci zostania wolontariuszem do 2 września.

To oficjalne: zgłoszenia punktów programu i zgłoszenia na gżdaczy możliwe są do 2 września do północy. To już ostateczny, niezmienialny termin. Liczymy na Was!

28.08.2013: Ponadto niezwykle miło jest mi poinformować, że swój przyjazd na Copernicon potwierdzili kolejni goście. Swoją obecnością nasz Festiwal uświetnią takie osobistości ze świata literatury i komiksu jak Agnieszka Hałas, Krzysztof Piskorski, Tadeusz Raczkiewicz oraz Andrzej Zimniak. Potwierdzamy również kolejne atrakcje, o których już teraz przeczytać można w dziale program, zaś szersze info na temat najbardziej atrakcyjnych wydarzeń Festiwalu prześlę już niedługo.

Serdecznie proszę w miarę możliwości o publikację informacji na temat wydłużenia terminu zgłoszeń programu. Jedncześnie, z racji na zbliżający się termin Coperniconu przypominam o mozliwości skorzystania z akredytacji medialnej. Serdecznie zachęcam do skorzystania z wejściówek - aby je odebrać należy do dnia 8 września przesłać na mój adres mailowy informację zwrotną zawierającą imię i nazwisko osoby/osób zgłoszonych do skorzystania z akredytacji medialnej, kontaktowy adres e-mail oraz opcjonalnie kontaktowy numer telefonu. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, do zobaczenia na Coperniconie.

21.08.2013: Zapraszamy do odwiedzenia działu KOMIKSY, w których dodaliśmy nowe recenzje. Oto one:

NEW AVENGERS, THE (TOM 4): KOLEKTYW: W wolnych chwilach grupa nowych Avengersów poświęca się dla ludzkości. Przemierzają niebezpieczne dzielnice Nowego Jorku, gdzie przestępczość jest bardzo wysoka. Podczas jednego z takich patroli, Cage daje wywiad dla kanału 62. Po chwili Avengersi zostają powiadomieni o dziwnym incydencie. Całej sprawie przygląda się również naczelnik Hill z S.H.I.E.L.D., która postanawia zbadać sprawę. Wysyła na miejsce swoich ludzi. Ci bardzo szybko tracą z nią kontakt. Na Alaskę spadło coś dziwnego, przypomina człowieka, jednak energia, która od niego emanuje jest tak ogromna i nigdy dotąd nie poznana... [zobacz więcej]

NEW AVENGERS, THE (TOM 5): WOJNA DOMOWA: Konflikt między S.H.I.E.L.D. a Avengers z każdą chwilą narasta. W końcu rząd uchwalił zapowiadaną ustawę o rejestracji superbohaterów, która zmuszała do zapisania się do bazy. Ci, którzy tego nie zrobili, czekało ich więzienie lub wieczne wygnanie. Od teraz nikomu nie można ufać, nawet przyjaciel może stać się wrogiem. Na pierwszy ogień idzie Kapitan Ameryka, który od dawna jest na celowniku S.H.I.E.L.D. i jako pierwszy zostaje zaatakowany przez żołnierzy wysłanych przez naczelnik Hill. Udaje mu się ujść z tego cało. Po pewnym czasie Kapitana odnajduje Falcon, który postanawia mu pomóc. Oboje wyruszają zebrać drużynę. Okazuje... [zobacz więcej]

14.08.2013: Czas rozwiać tajemnice - program Kreskonu.

Kreskon w Tomaszowie Lubelskim już w najbliższy piątek. Organizatorzy ujawnili skrywaną do tej pory tajemnicę, czyli pełny program imprezy. Możecie go znaleźć pod adresem: [zobacz]. Coś dodatkowego może jeszcze wskoczyć do atrakcji poza programowych jednak już teraz każdy powinien znaleźć coś dla siebie. 

W bloku multimedialnym przygotowane będą stanowiska konsolowe gdzie będzie można pograć w różne tytuły gier. Games Room powstaje przy współpracy z wydawnictwami Galakta, Fabryka Gier Historycznych, Let's Play oraz Centrum Gier Rebel co da w sumie wiele znakomitych tytułów gier planszowych i karcianych, w które każdy będzie miał szansę zagrać. Nie zabraknie znakomitych prelekcji i konkursów z fantastycznymi nagrodami. Każdy uczestnik będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Tajemniczą Postacią :) 

Kreskon 8, Tomaszów Lubelski, 16-18 sierpnia. Więcej informacji na stronie: http://kreskon2013.dl.pl. Zapraszamy!


[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]