[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]

20.09.2012: Zapraszamy do odwiedzenia działu KOMIKSY, w którym dodaliśmy nową recenzję.

HELLBOY (TOM 9): DZIKI GON: Hellboy zostaje odnaleziony przez zgromadzenie, które kieruje go do walki z olbrzymami. Ma stanąć u boku uczestników gonu. Nie wie jednak, że nie do końca wszystko ustawione jest fair. Jest to pułapka, która ma za zadanie pozbyć się Hellboya raz na zawsze. Mimo, że uczestnicy gonu uważają, że zabili Hellboya, tak się jednak nie staje. Sami stają się celem bezwzględnych olbrzymów, z których ręki giną. Hellboy wychodzi bez szwanku, jednak nie może przejść wokół tego bez ingerencji. Zabija wszystkich olbrzymów, którzy stacjonowali nieopodal. Jednak jego kłopoty zaczną się dopiero, gdy spotka swoją dawną znajomą Alice... [zobacz więcej]

11.09.2012: Zapraszamy do odwiedzenia działu KSIĄŻKI, w którym dodaliśmy nową recenzję.

MROCZNY PŁOMIEŃ (CHRISTINE FEEHAN): Karpatianie są nieśmiertelną rasą ze zwierzęcym instynktem i możliwością przemiany w inne stworzenia. Dla każdego mężczyzny sensem życia jest poszukiwanie partnerki - Karpatianki bądź człowieka, która odnajdzie światło w jego mrocznej naturze (nie potrafi widzieć kolorów świata, nie odczuwa pozytywnych emocji) - gdzieś głęboko w nich czai się bestia, która próbuje "wyjść" na zewnątrz. Jeśli Karpatianin nie odnajdzie partnerki na czas zmienia się w wampira.
Christine Feehan całą Mroczną Serię
... [zobacz więcej]

11.09.2012: Październikowy konwent Nawikon wzbogacił się o cały blok programowy poświęcony serialowi "My Liitle Pony: Friendship is Magic".

Blok organizują rzeszowscy Bronies ( http://www.facebook.com/BroniesRzeszow ), czyli fani serialu.

Opowiedzą oni o tym fenomenie, zaprezentują serialowych bohaterów, pokażą kucykowe zabawy, kucykowe gry, kucykowe RPG, kucykowe bitewniaki... i w ogóle będzie kucykowo.

Dodatkowo ze straszną satysfkacją informujemy, że naszym 11. gościem został Jakub "Dem" Dębski. Wsparła nas także firma Techland.

11.09.2012: Poznaliśmy premiery dwóch najbliższych miesięcy wydawnictwa Egmont.

Zapowiedzi październikowe*:
Obrazy Grozy – Amerykański Wampir 2
Hellboy – Obudzić diabła 

Zapowiedzi listopadowe*:

Baśnie

*plany wydawnicze mogą ulec zmianie

04.09.2012: Zapraszamy do odwiedzenia działu KOMIKSY, w którym dodaliśmy nową recenzję.

WOLVERINE: WRÓG PUBLICZNY (TOM DRUGI): "Loveless: Burza Nad Blackwater" to druga odsłona serii, a raczej kolejnych sześciu zeszytów wydanych w Stanach Zjednoczonych, w jednym zbiorczym wydaniu. Dzięki Mucha Comics możemy przeczytać dalsze losy Wesa Cuttera, którego życie nie rozpieszcza. Na każdym kroku czeka na niego niebezpieczeństwo, a także i śmierć.
Wes Cutter nie liczy się ze zdaniem innych. Jest jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi w miasteczku Blackwater. Nie zważając na tę opinię... [zobacz więcej]

04.09.2012: Łamiący tabu kryminał o detektywie-muzułmaninie, który by dojść do prawdy, nie waha się działać poza prawem.

Ash Rashid jest byłym detektywem wydziału zabójstw, który nie może znieść myśli o poprowadzeniu następnego śledztwa w sprawie morderstwa. Za rok zakończy służbę w policji na dobre. Taki ma przynajmniej plan, do momentu gdy w domku gościnnym jednego z najbogatszych obywateli w mieście zostaje znalezione ciało jego siostrzenicy. Koroner stwierdza, że dziewczyna zmarła z przedawkowania, ale coś w tej sprawie nie gra. Wbrew rozkazom, Ash wszczyna własne śledztwo, by znaleźć mordercę, ale im dłużej szuka, tym bardziej wplątuje się w sprawę, a ta coraz mocniej dotyka jego życia. Jeżeli nie rozwiąże zagadki szybko, siostrzenica może nie być jedynym członkiem rodziny, którego będzie musiał pochować.

Fenomen wydawniczy – powieść wydana w formie elektronicznej, która osiągnęła status bestsellera na liście „New York Timesa”, a na samym Amazonie sprzedała się w nakładzie przekraczającym 500 tysięcy egzemplarzy.

Chris Culver trafił na listę Najbardziej Poczytnych Autorów „New York Timesa”. Kiedy nie pisze, lubi spędzać czas, spacerując po lesie, pływając kajakiem i, ku konsternacji żony, grając w gry wideo. Wcześniej był wykładowcą filozofii na małym uniwersytecie w południowym Arkansas, obecnie mieszka wraz z żoną w St. Louis w stanie Missouri.

PREMIERA: 11.09.2012


[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]