.::DOSTĘPNE OPOWIADANIA::.


[WSTĘP]   [OPOWIEŚĆ 1: LAS]   [OPOWIEŚĆ 2: BAD BED]   [OPOWIEŚĆ 3: ZABÓJCZE KOREPETYCJE]


NAPISAŁ: Paweł Salamucha

 

Contra vim mortis non est medicamen in hortis -   
Przeciwko mocy śmierci nie ma ziół w ogrodach.

             
   

Zapomnienie jest małym miasteczkiem leżącym na północy polski. Położenie geograficzne - lasy i jeziora - spowodowały, że miejsce to jest trudno dostępne dla świata turystyki i rekreacji.

Dlatego mieszkający tam ludzie żyją w pewnej izolacji od świata zewnętrznego. To zaś spowodowało wytworzenie się specyficznej atmosfery - przeszpiegów, zazdrości i zgorzknienia.

Każdy mieszkaniec chce wiedzieć wszystko o drugim. Tworzą się plotki i zdarzenia, które nigdy nie miały miejsca. Ludzie są znudzeni.

W pewnym momencie ich wypaczone umysły stworzyły własne zasady, które stosuje się w miasteczku jako prawo. Są to zasady surowe i okrutne utrzymane w duchu Chrześcijańskiego terroru.

One to zwróciły na mieszkańców tej pięknej okolicy oko przedwiecznego ZŁA, które tam postanowiło zasiać swój plon. Dzień ten stał się początkiem końca dla Zapomnienia, a szatan na dobre zagnieździł się w umysłach zabobonnych ludzi. Granica pomiędzy dobrem a złem zatarła się, a mała społeczność połączyła - piętnem szatana.

 

   
         
       
       

.:: NAWIGACJA ::.

 
       
 

Strzeżcie się wszyscy zbłąkani wędrowcy, strzeżcie się uciekający z domu, grzesznicy i prawi. Ponieważ pewnego dnia możecie znaleźć się w Miasteczku Zapomnienie skąd nie ma powrotu.