R E D A K C J A  /  ARENA HORROR
   


:: PASTOR ::
(REDAKTOR NACZELNY, ADMINISTRATOR DZIAŁU DVD)

 

W 2004 roku powstał projekt stworzenia portalu internetowego zajmującego się wszechobecną grozą. Podjąłem się tego wyzwania. Wraz z dwójką znajomych stworzyliśmy stronę, która na początku miała być jedynie naszą wspólną stroną domową. Z czasem zmienialiśmy jej wystrój, zaczęliśmy dodawać nowe działy i mnóstwo informacji, wcieliliśmy do składu ludzi z całej Polski, a teraz jak sami możecie zauważyć jest jednym z lepszych, niekomercyjnych portali w naszym kraju. Jednak moja pasja zaczęła się zupełnie gdzie indziej. Niewiele osób pamiętam o nieistniejącym już portalu COH (Case Of Horror), gdzie stawiałem swoje pierwsze kroki. Za swoich czasów portal ten radził sobie całkiem nieźle, ale jak zawsze to była zdarzają się problemu redakcyjne, co uniemożliwiło mojej dalszej współpracy ze stroną. Postanowiłem odłączyć się od COH i spróbować swoich sił. Jak widać, nasza praca nie idzie na marne, pozyskujemy nowych odwiedzających i cieszymy się coraz to większym uznaniem...

NICK:
 
PASTOR
 
IMIĘ:
 
Michał
 
 
ROK URODZENIA:
 
1984
 
 
MIEJSCOWOŚĆ:
 
NYsa / Wrocław
 
 
ZAINTERESOWANIA:
 

Interesuję się praktycznie wszystkim, jednak najwyższą wagę przywiązuję do filmów grozy i wszystkiego co związane z horrorem.
 

 
ULUBIONE FILMY:
 

A Nightmare On Elm Street, Tales From The Crypt (serial), Jaws, Filmy z wytwórni 'Troma', Azjatyckie Produkcje oraz filmy akcji.
 

ULUBIONA MUZYKA:

 

Slipknot i Nightwish to jedyne zespoły, których lubię słuchać w wolnych chwilach. Jednak nie ograniczam się tylko do nich, nieważne jaki gatunek muzyczny, słucham praktycznie wszystkiego co wpada w ucho.
 

 
CZYTANA PRASA: Internet Maker, DVD & Video Reporter
 
E-MAIL: pastor666@op.pl
 
GG: 1319434