PIRANHA 3D  /  Z A P O W I E D Z I  /  ARENA HORROR
   ::PREMIERA::
ŚWIAT: 19.03.2010

 
:: PIRANHA 3D ::
PIRANHA 3D
 

Fabuła filmu nie jest skomplikowana. Po trzęsieniu ziemi w Arizonie do lokalnego jeziora przedostają się do tej pory uwięzione prehistoryczne piranie. Zagrażają teraz niewinnym ludziom…

Reżyser o filmie:
– "Nie może być nic gorszego niż woda, dzieciaki, wakacje, kręcenie filmu latem, do tego z całą masą CGI i sztucznych kończyn. Mam tutaj zebrane najgorsze elementy jeśli chodzi o robienie filmu, jednak dzięki temu cały ten projekt jest tak ekscytujący, że po prostu nie mogłem go nie zrobić. Będzie to z całą pewnością nie lada wyzwanie”.

- "To zupełnie nowa historia. Pracujemy obecnie z Nevillem Pagem, który zaprojektował wygląd stworów w 'Cloverfield', 'Avatar' a także w nadchodzącym 'Star Treku' J.J. Abramsa. Gdy spotkaliśmy się z nim pierwszy raz, Nevill powiedział do mnie – ‘Moimi dwiema pasjami są prehistoria oraz ryby, dlatego nie mogłeś trafić na kogoś lepszego niż ja".

- "Mam nadzieję, że ten film stanie się swego rodzaju odnośnikiem, jeśli chodzi o krwawe, straszne a jednocześnie dające całą masę zabawy kino gore. Marzymy o tym, by stworzyć swego rodzaju nowy 'Dead Alive'. Chcę, by obraz ten był dla widzów pierwszym doświadczeniem jeśli chodzi o pełnokrwisty trójwymiarowy horror z kategorią R".

- Alexandre Aja to twórca świetnie przyjętych "Haute Tension", "The Hills Have Eyes" i „Mirrors”
- Aja zdradził także, że film nie będzie remakem oryginalnej "Piranii" Joe Dante’go z 1978 roku a zupełnie nowym obrazem
- Obraz powstaje dla Dimension Films.
 

 


 

 


:: REŻYSERIA ::
Alexandre Aja

:: SCENARIUSZ ::
Josh Stolberg,
Pete Goldfinger

:: ZDJĘCIA ::
Brak Informacji

:: CZAS TRWANIA ::
Brak Informacji

:: OBSADA ::
Brak Informacji