SAW VI  /  Z A P O W I E D Z I  /  ARENA HORROR
   ::PREMIERA::
ŚWIAT: 23.10.2009

 
:: SAW VI ::
SAW VI
 

Agent specjalny Strahyn nie żyje i detektyw Hoffman pozostał jako jedyny, niekwestionowany spadkobierca wizji Pana Zagadki. FBI jest jednak coraz bliżej schwytania Hoffmana, który zostaje zmuszony do rozpoczęcia nowej gry, a wielki plan Jigsawa w końcu ujrzy światło dzienne.

Według Burga "Saw VI" będzie obrazem znacznie brutalniejszym niż poprzednie filmy. Na fanów czekają widowiskowe pułapki ale przede wszystkim jedna stara znajoma – Amanda. Producent potwierdził, że w obsadzie znalazło się miejsce dla grającej ją Shawnee Smith.

Całość reżyseruje Kevin Greutert, który dotąd pełnił obowiązki montażysty przy wszystkich pięciu filmach. Autorami scenariusza są Marcus Dunstan i Patrick Melton, autorzy fabuł do czwartej i piątej części "Piły".

Tanedra Howard zwyciężając w programie telewizji VH1 "Screem Queen" (Królowa krzyku), w nagrodę otrzymała udział w obsadzie filmu.

Zdjęcia do filmu realizowano w Toronto (Kanada).

Zdaniem Bella "Piła VIII" szykowana jest jako ostatnia część serii. Jeśli jednak widzowie wciąż będą chcieli filmy oglądać, nie wyklucza, że powstanie i część dziewiąta. Koniec to takie nieprecyzyjne słowo... zwłaszcza w świecie rozrywki – powiedział Bell.

Choć Pan Zagadka został zabity, jego wielki plan wciąż nie został zakończony. Kolejne osoby poddane zostaną lekcji doceniania życia. Jaki jest ich cel, tego właśnie dowiemy się w "Pile VIII".

  

 


:: REŻYSERIA ::
Kevin Greutert

:: SCENARIUSZ ::
Marcus Dunstan,
Patrick Melton

:: ZDJĘCIA ::
Brak Informacji

:: CZAS TRWANIA ::
Brak Informacji

:: OBSADA ::
Tobin Bell,
Costas Mandylor
...