DARK FLOORS  /  Z A P O W I E D Z I  /  ARENA HORROR
   Premiera: 08.02.2008

 
:: DARK FLOORS ::
DARK FLOORS (USA, 2008)
 

Ojciec autystycznej dziewczynki obawia się o jej bezpieczeństwo i postanawia siłą porwać ją ze szpitala. Niestety w wyniku awarii windy zostają oni wraz z innymi szpitalnymi mieszkańcami uwięzieni między piętrami. Kiedy drzwi w końcu się otwierają, szpital jest opuszczony, na ziemi leżą okaleczone ciała, a z mroku wyłaniają się stwory mroku. Szybko okazuje się, że jedyną szansą na przeżycie naszej ekipy jest właśnie chora dziewczynka.

Jak nietrudno się domyśleć, w role stworów mroku wcielają się właśnie Lordi. „Dark Floors” będzie produkcji fińskiej. Reżyseruje Pete Riski, znany dotąd z realizacji teledysków zespołu Lordi.

”Nasze stroje scenicze były inspirowne takimi filmami. Jest to więc dla nas naturalny krok” – powiedział Mr Lordi. W filmie mnóstwo będzie ponoć rozmaitych potworów, zaskakuących zwrotów akcji i strasznych scen. Zdjęcia do obrazu rozpoczęły się na początku maja 2007 roku.

Zespół Lordi który wcieli się w role potworów wystąpi w swych scenicznych strojach. Największym sukcesem bandu było zwycięstwo w konkursie Eurowizji.
 

 

    

    

    

 


:: REŻYSERIA ::

Pete Riski

:: SCENARIUSZ ::
Brak Informacji

:: ZDJĘCIA ::
Brak Informacji

:: CZAS TRWANIA ::
Brak Informacji

:: OBSADA ::
Lordi,
Noah Huntley,
William Hope,
 Philip Bretherton,
 Skye Bennett,
 Ronald Pickup