FINAL DESTINATION, THE  /  Z A P O W I E D Z I  /  ARENA HORROR
   Premiera: 28.08.2009

 
:: FINAL DESTINATION, THE ::
FINAL DESTINATION, THE
 

Nick wraz z grupą przyjaciół wyrusza na tor, aby śledzić weekendowe wyścigi samochodowe. Nagle dochodzi do przerażającego wypadku – samochód wyścigowy uderza w widownię z prędkością 180 km/h. Rozmiary masakry przekraczają wszelkie wyobrażenie – ludzkie ciała rozdarte na strzępy, głowy odcinane płonącymi kołami, potężne eksplozje i w końcu katastrofa – cały stadion wali się na głowy tych, którzy przeżyli. Główny bohater odkrywa, że była to tylko wizja czegoś, co stanie się za chwilę. W najwyższym pośpiechu ucieka ze stadionu, zabierając ze sobą 12 innych osób. Lecz śmierć powraca, by dokończyć dzieła – ocaleni giną kolejno w najbardziej nieprawdopodobnych wypadkach.

Czwarta część zrealizowana będzie w technologii 3D. Studio wyda na produkcję 43 miliony dolarów. Scenariusz napisał Eric Bress, który napisał tekst również do drugiej odsłony cyklu.

Decyzja o realizacji czwartej części nie jest żadnym zaskoczenie, filmy dobrze sprzedawały się zarówno w kinie jak i na DVD. Zaskakiwać może jedynie angaż Ellisa i Bressa - "Oszukać przeznaczenie 2" osiągnęło z całej trójki najsłabszy wynik w box office'ie. David R. Ellis wyreżyserował też kinowy hit - „Węże w samolocie”.


 

 
 


:: REŻYSERIA ::

David R. Ellis

:: SCENARIUSZ ::
Eric Bess

:: ZDJĘCIA ::
Brak Informacji


:: CZAS TRWANIA ::
Brak Informacji

:: OBSADA ::
Shantel Vansanten,
Bobby Campo,
 Haley Webb,
 Nick Zano,
 Krista Allen,
Andy Fiscella