FINAL DESTINATION 4  /  Z A P O W I E D Z I  /  ARENA HORROR
   Premiera: 28.08.2009

 
:: HALLOWEEN 2 ::
HALLOWEEN 2
 

Zombie twierdzi, że "H2" nie będzie na pewno remakiem starego "Halloween 2". Kluczową postacią filmu będzie siostra Michaela Myersa, Laurie, która ze zwykłej, szczęśliwej dziewczyny przeistoczyła się w złamaną psychicznie osobę. W dodatku wszyscy dookoła wiedzą o jej przeszłości. Zombie nie chciał za to udzielić jednoznacznej odpowiedzi, czy do serii powróci doktor Loomis grany przez Malcolma McDowella. Akcja "H2" ma rozpocząć się sekundę po tym, jak zakończyła się pierwsza część.

Jeden z portali opublikował również zdjęcie maski, którą założy na siebie Tyler Mane, aktor wcielający się w filmie w postać mordercy Michaela Myersa. "Jeśli myśleliście, że przedtem Michael został spieprzony, nie widzieliście jeszcze tego. Jest większy, groźniejszy i stuknięty bardziej niż Dr Loomis [psychiatra ścigający Myersa - przyp. red.]" - twierdzi Zombie.

Jedną z ról w filmie zagra Ezra Buzzington. Wystąpił on już w pierwszym "Halloween" Zombiego, lecz jego postać została wtedy usunięta z ostatecznej wersji filmu. Tym razem ma być inaczej. Z kolei muzykę skomponuje Tyler Bates, który napisał ścieżkę dźwiękową nie tylko do "Halloween", lecz także do "Bękartów diabła" i "Tyrannosaurus Rex".

W jednym z udzielonych kilka dni temu wywiadów Zombie mówił, że "Halloween 2" należał będzie do siostry Michaela. - Ona nie jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, jest teraz kurewsko sławna i próbuje to sobie jakoś poukładać - mówił Zombie w rozmowie z serwisem Icons Of Fright. - Wszystko rozpocznie się TEJ nocy, a Laurie nie będzie sobie z niczego zdawać sprawy. Po przebudzeniu usłyszy jednak od kogoś 'A tak przy okazji - twoi rodzice nie żyją, wszyscy twoi przyjaciele nie żyją, a twój brat jest Charlesem Mansonem. Jak się z tym czujesz?'.

W innym wywiadzie Zombie mówił - Jeśli myślicie, że Michael jest p..., to niewiele wiecie! On jest jeszcze większym, bardziej zdeprawowanym dewiantem niż dr Loomis może to sobie wyobrazić.

Za muzykę w filmie odpowiedzialny będzie między innymi zespół Captain Clegg and the Night Creatures, gdyż Rob Zombie współpracował już z jego liderem - Jesse Daytonem przy produkcji The Devil's Rejects.

Ponadto twórcy zdradzili, że Myers przez większość czasu będzie paradował przed kamerą bez maski. Przez dwa lata, jakie dzielą "Halloween" od kontynuacji, morderca żył w dziczy, gdzie wyhodował piękną, gęstą brodę. Realizatorzy przygotowali oczywiście kilka masek, ale żadna nie przypomina tej z pierwszej części filmu.


 

 
 


:: REŻYSERIA ::

Rob Zombie

:: SCENARIUSZ ::
Rob Zombie

:: ZDJĘCIA ::
Brak Informacji


:: CZAS TRWANIA ::
Brak Informacji

:: OBSADA ::
Tyler Mane,
Scout Taylor-Compton,
 Malcolm McDowell,
 Daeg Faerch,
Sheri Moon Zombie,
Chris Hardwicka