REPO! THE GENETIC OPERA  /  Z A P O W I E D Z I  /  ARENA HORROR
   ::PREMIERA::
ŚWIAT: 07.11.2008

 
:: REPO! THE GENETIC OPERA ::
REPO! THE GENETIC OPERA (USA, 2008)
 

Akcja filmu osadzona jest w niedalekiej przyszłości, opowiada on historię epidemii niesprawnych ludzkich organów, które robią czystkę, zabijając dziesiątki milionów ludzkich istnień. Naukowcy gorączkowo opracowują plan przeciwdziałający masowym śmierciom. Bardzo bogata firma GeneCo także przygotowuje plan mający na celu wybawienie z tej sytuacji, oczywiście za swoją cenę. Plan ten to handel ludzkimi organami. Ale gdy klienci zalegają z opłatami, firma bez żadnych skrupułów, usuwa kupione organy z ich ciał.

.: CIEKAWOSTKI :.

- "Repo! The Genetic Opera" to połączenie musicalu z horrorem i jak mówi sam reżyser, będzie on mocniejszy od "The Rocky Horror Pictures Show".
- Producenci Burg i Koules zgadzają się z tym, dodając: "Repo! odkrywa ludzką osobowość w prawdziwie pamiętnej drodze zagięcia gatunku, z naszymi aktorami poznajemy unikatowe tło, a także szeroki urok przechodząc przez gatunki, zgromadzenie tej obsady stworzy niespotykane wydarzenie."
- W filmie zaśpiewa Paris Hilton.
- Bousman na stałe wpisał się do rodziny Twisted Pictures i Lionsgate, reżyserując trzy ostatnie części, przynoszącej ogromne zyski, serii "Pił". Jest on także związany z różnymi wcieleniami "Repo!", reżyserował on sztukę teatralną w 2002 roku wystawianą w Los Angeles, a także krótkometrażową adaptację filmową w 2006
 

 


 

 


:: REŻYSERIA ::
  Darren Lynn Bousman

:: SCENARIUSZ ::
Darren Smith,
Terrance Zdunich


:: ZDJĘCIA ::
Brak Informacji

:: CZAS TRWANIA ::
Brak Informacji

:: OBSADA ::
Tobin Bell,
Paris Hilton,
Bill Moseley,
Anthony Head,
Alexa Vega
...