RUINS, THE  /  Z A P O W I E D Z I  /  ARENA HORROR
   Premiera: 04.04.2008

 
:: RUINS, THE ::
RUINS, THE (USA, 2008)
 

Trójka aktorów dołączyła do wcześniej zatrudnionego Jonathana Tuckera. W tym thrillerze młodzi wykonawcy zagrają przyjaciół spędzających wakacje w Meksyku. Pewien niemiecki turysta namawia ich aby pomogli mu odszukać jego zaginionego w jukatańskiej dżungli brata. Wkrótce przyjaciele odkrywają, że również i oni się zgubili.

Film ten to adaptacja bestsellerowej powieści Scotta B. Smitha zatytułowanej "The Ruins". Wśród producentów filmu znajduje się Ben Stiller.  Autor powieści Scott B. Smith jest też autorem scenariusza. Główne zdjęcia do filmu kręcone będą pod koniec maja w Australii.

"The Ruins" będą trzecim filmem wspólnie produkowanym przez DreamWorks i Spyglass. Wcześniej brali oni udział w stworzeniu "Niepokonanego Seabiscuita" oraz "Wyznań gejszy". Obok Stillera producentami filmy będą Stuart Cornfeld i Chris Bender.

Zgodnie z informacjami USA Today, główny czarny charakter filmu jest piękny, inteligentny, uwodzicielski i przez cały czas trwania akcji wyleguje się na słonecznych zboczach Cancun, największego i najsłynniejszego kurortu półwyspu Jukatan. To roślina.

 


  

 

 


:: REŻYSERIA ::

Carter Smith

:: SCENARIUSZ ::
Scott B. Smith

:: ZDJĘCIA ::
Brak Informacji


:: CZAS TRWANIA ::
Brak Informacji

:: OBSADA ::
Jena Malone,
Shawn Ashmore,
Joe Anderson,
Laura Ramsey,
Jonathan Tucker...