KRUK 3: ZBAWIENIE  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
The Crow: Salvation

:: REŻYSERIA ::
Bharat Nalluri

:: JĘZYK ::
Angielski, Polski Lektor

:: PRODUKCJA ::
USA, Niemcy

:: ROK PRODUKCJI ::
2000

:: CZAS TRWANIA ::
102 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Kirsten Dunst,
Eric Mabius,
William Atherton

:: DŹWIĘK ::
DD 3.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
4:3

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 3/6

OCENA OBRAZU: 2/6

OCENA DŹWIĘKU: 5/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 3/6

 


:: KRUK 3: ZBAWIENIE ::

 

 

Najmłodszy człowiek, jakiego kiedykolwiek stracono na krześle elektrycznym, powraca na ziemię jako Kruk. Obdarzony nadprzyrodzonymi mocami szukać będzie zemsty na zabójcy swej narzeczonej i skorumpowanych przedstawicielach władz, którzy posłali go na śmierć...


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Ten element jest bardzo słaby, ponieważ podczas oglądania mam do czynienia z nieczystym obrazem. Co jakiś czas pojawiają się kwadraciki i różnego typu zniekształcenia obrazu, które bardzo denerwują i nie pozwalają się skupić na dalszym oglądaniu filmu, dobrze, że tak dzieje się tylko kilka razy, bo inaczej filmu nie dało by się oglądać.

Dźwięk jest jednym z najlepiej wykonanych elementów tego wydania DVD. Jest on w formacie Dolby Digital 5.1, aż miło posłuchać. Daje on o sobie znać bardzo często, tak by widz nie nudził się, tylko oglądał film z lekkim dreszczykiem emocji. Dźwięk jest czysty i bez zakłóceń. Wszystko słychać wyraźnie bez większych zakłóceń.


:: MENU / DODATKI ::

"Kruk 3" oferuje nam bardzo kiepskie menu, które składa się z tła i animowanego menu w postaci podświetlanych napisów. Jeśli już mamy wydanie gazetowe musimy się liczyć z tym, że raczej wszystko co znajduje się na krążku będzie kiepsko zrobione. Jedynie co może się podobać to wprowadzenie do menu dość dobrym krótkim filmikiem.

"Kruk 3" nie posiada prawie żadnych dodatków. Te , które są dostępne są tak beznadziejne, że gorzej już być nie mogło. Wydawnictwo pożałowało pieniędzy na kilka dodatków, które dodały by blasku temu wydaniu DVD. Dostępne opcje:  reklama, ustawienia, wybór scen.

"Kruk 3" jest średniej klasy filmem, który bardziej zachęci ludzi lubiących słabe filmy grozy, coś w stylu thrilleru. Jednak każdy kto widział poprzednie części powinien zobaczyć i tą, choć jest ona zupełnie inna od poprzedników to warto porównać je.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA ::