HYDRA  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Hydra

:: REŻYSERIA ::
Andrew Prendergast

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2009

:: CZAS TRWANIA ::
95 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
George Stults,
Polly Shannon,
Alex McArthur...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 3/6

OCENA OBRAZU: 3/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 3/6

OCENA OGÓLNA: 3/6

 

 


:: HYDRA ::

 

Szykuj się na pożarcie...

Czterech byłych więźniów zostaje uprowadzonych na bezludną, tropikalną wyspę. Szybko okazuje się, że stali się zwierzyną w perwersyjnej grze zdegenerowanych, żądnych wrażeń bogaczy.
Ofiary i myśliwi nie wiedzą jednak, że na wyspie czai się ktoś jeszcze - śmiertelnie niebezpieczna i głodna, pradawna bestia rodem z koszmaru. Rozpoczyna się krwawe polowanie, w której to myśliwi stają się zwierzyną...


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz prezentuje się średnio, ponieważ widoczna jest znaczna ziarnica, która czasami posiada dodatkowe zabarwienie. Wygląda to niezbyt ładnie, ale nie jest to stały błąd. Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, a dokładniej 1,78:1. Kontrast wywiązuje się ze swojej roli. Nie dochodzi do zatrzymywania się obrazu, wszystko działa płynnie.

Linia melodyczna to najlepszy element tego wydania DVD. Zapisana jest ona w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak i polskiej z lektorem. Wydawca dodatkowo dodał DTS, który również prezentuje się bardzo dobrze. Dźwięk współgra wraz z wizją. Linia melodyczna nie posiada jakichkolwiek błędów, dlatego też film ogląda się bez większych problemów, ponieważ wszystko jest bardzo dobrze słyszalne.


:: MENU / DODATKI ::

Menu to prostota sama w sobie. Podobnie jak pozostałe wydania z tej serii, odznacza się dwoma rodzajami plansz. Pierwsza z nich to wielki ekran, gdzie zobaczycie kilka scen z filmu. Na tle tego interaktywne menu. Drugim rodzajem jest zwykła tapety, na której widnieje kawałek miecza. Nie zabrakło podkładu muzycznego, który pasuje do klimatu filmu. Brakuje tutaj trochę ciemniejszych kolorów, ponieważ te które tutaj są za jasne.

Dodatki na płycie w ogóle nie istnieją. Chyba, że wybór scen nazwiemy bonusami, ale ciężko nazwać to dodatkiem, raczej ułatwieniem w nawigacji. Do filmu dodana jest gazeta "Kino Domowe". Wydanie takie sobie, filmów również.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::