IDEALNY PLAN  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
The Entitled

:: REŻYSERIA ::
Aaron Woodley

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2011

:: CZAS TRWANIA ::
88 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Kevin Zegers,
Victor Garber,
Laura Vandervoort...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 [1.78:1]

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 3/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 

 


:: IDEALNY PLAN ::

 

Paul Dynan (Kevin Zegers) jest wykształconym, porządnym 24-latkiem, który liczył na to, że solidna edukacja i uczciwa praca zapewnią mu dobrobyt w życiu. Ale niespodzianka w postaci kryzysu gospodarczego brutalnie sprowadza go na ziemię. Bez pracy, perspektyw i nadziei na przyszłość, Paul decyduje się na desperacki akt. Porywa dorosłe dzieci trzech milionerów i domaga się trzech milionów okupu. Plan jest perfekcyjny, trochę gorzej z wykonaniem. W ciągu kilku pełnych napięcia godzin na jaw wychodzą skrywane sekrety porywaczy, porwanych oraz ich bogatych ojców. Sytuacja wymyka się spod kontroli...


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 [1.78:1]. Obraz stoi na dobrym poziomie. Ziarnica obrazu jest nieodłącznym elementem tego wydania DVD. Widoczna jest ona w tle, które czasami przywdziewa inne kolory niż powinno. Brak elementów pikselozy. Obraz nie śnieży. Nie występują paprochy, które przeszkadzałyby w odbiorze. Linia melodyczna współgra wraz z obrazem.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Mimo dobrego pomysłu na film ta produkcja mnie nie przekonuje. Jednym z tych powodów jest mało "straszna" linia melodyczna. Momentów, w których można się przestraszyć jest jak na lekarstwo. Jakość linii melodycznej jest bez zarzutu. Pozbawiona jest jakichkolwiek błędów, które uniemożliwią widzowi normalny odbiór produkcji.


:: MENU / DODATKI ::

Na pierwszy rzut oka menu wydaje się bardzo proste, jednak taki układ bardzo mi się podoba. Świetny dobór kolorystyki i elementów zawartych na wszystkich planszach. Nie zabrakło mini animacji, które urozmaicają całość. Nieodłącznym elementem wszystkich plansz jest ten sam podkład dźwiękowy. Opcje do wyboru są przejrzyste, przez co problemów z nawigacją nikt nie będzie miał.

Na płycie znajdują się standardowe dodatki, które oferuje nam Monolith, oto one:
- zwiastun,
- zapowiedzi innych filmów,
- wybór scen.
Wydanie stoi na bardzo dobrym poziomie. Brak dodatków obniża jego wartość, ale nie w takim stopniu, aby go nie nabyć. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::