LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: LEGION ZAGŁADY  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
LEGO: Justice League: Attack of the Legion of Doom

:: REŻYSERIA ::
Rick Morales

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2015

:: CZAS TRWANIA ::
74 min.

:: WIEK ::
8 lat

:: OBSADA ::
Nolan North,
Troy Baker,
Grey Griffin...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DD 2.0

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2 ; 4 ; 5 ; 6

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 6/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 6/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI: LEGION ZAGŁADY ::

 

Nowy film pełnometrażowy z superbohaterami ze świata LEGO. Odkąd pieczę nad miastem przejęła Liga Sprawiedliwości, przestępcy uciekają z Metropolis. Aby zrównoważyć siły, geniusz zbrodni – Lex Luthor razem ze swoimi sprzymierzeńcami powołuje Legion Zagłady. Planuje zaatakować supertajną bazę rządową – Strefę 52. Czy nowe siły umożliwią mu realizację złowieszczego planu i zwycięstwo?


 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Produkcja posiada świetny kontrast, który nie psuje się do samego końca. Żywe oraz ostre kolory cechują każdą scenę. Brak załamań i rozmazywania się tła. Obraz działa płynnie, nie zacina się. Brak pikselozy oraz innego typu zabrudzeń obrazu. Produkcja charakteryzuje się wysoką jakością wizji, co świadczy o bardzo dobrym wydaniu DVD.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem. Na płycie znalazły się jeszcze inne wersje: DD 2.0 turecka, czeska, grecka, węgierska oraz rosyjska. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów, które mogłyby popsuć odbiór. 


:: MENU / DODATKI ::

Menu to najgorszy element wydania. Plansza główna opatrzona jest w podkład muzyczny oraz tapetę pochodzącą z produkcji. Pozostałe plansze to jednobarwne bryły, które posiadają interaktywne menu do wyboru, bez dźwięku oraz animacji. Menu zostało stworzone w języku angielskim, jednak nie powinniście mieć problemów z nawigacją.

Na płycie znalazł się jeden dodatek, który związany jest w stu procentach z produkcją. "Tworzenie efektów specjalnych", bo o nim mowa, jest dziewiętnasto minutowym reportażem z planu zdjęciowego. Pokazano jak powstają najważniejsze efekty produkcji i na czym polega praca ludzi zajmujących się właśnie nimi. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::