POZWÓL MI WEJŚĆ  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Let Mi In

:: REŻYSERIA ::
Matt Reeves

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA, Wielka Brytania

:: ROK PRODUKCJI ::
2010

:: CZAS TRWANIA ::
110 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Kodi Smit-McPhee,
Chloë Grace Moretz,
Richard Jenkins...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 4/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: POZWÓL MI WEJŚĆ ::

 

Nastoletni Owen od czasu rozwodu rodziców przechodzi trudne chwile. W szkole nie cieszy się sympatią kolegów, jest częstym obiektem ich kpin. Czas spędza samotnie, oddając się marzeniom o zemście na swych prześladowcach. Pewnego dnia w sąsiedztwie pojawia się tajemnicza Abby. Owen zaprzyjaźnia się z dziewczyną, nie zwracając początkowo uwagi na jej nietypowe zachowania. Z czasem staje się jasne, że Abby skrywa jakiś mroczny sekret. Jednocześnie w miasteczku dochodzi do serii brutalnych morderstw. Gdy Owen odkrywa tajemnicę przyjaciółki, uświadamia sobie, że właśnie wkroczył w nowy, niebezpieczny, ale niezwykle pociągający świat przyjaźni z wampirem.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 (1,78:1), w transferze anamorficznym. Podczas oglądania natraficie na jeden mały błąd - ziarnicę obrazu, która czasami przeradza się w mieniące się różnymi kolorami tło. Poza tym, jedynym błędem nie dostrzegłem innego, który w znaczący sposób wpływałby na jakość odbieranego obrazu. Kontrast bardzo dobrze wywiązuje się ze swojej roli. Brak pikselozy oraz innego typu zanieczyszczeń.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Dźwięk pozbawiony jest jakichkolwiek zanieczyszczeń spowodowanych winą wydawcy. Wszystkie dźwięki są bardzo dobrze słyszalne i na pewno nic nie umknie waszej uwadze.


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na dobrym poziomie. Menu to zwykły standard Monolithu. Na głównej planszy widnieje duży ekran, na którym zobaczycie kilka urywków z filmu. Nie zabrakło podkładu muzycznego, który towarzyszy każdej planszy. Ciekawa kolorystyka, która przekonuje do siebie swoją mroczną paletą barw. Bardzo dobrze dobrana czcionka, a także układ całego interaktywnego menu nie spowoduje trudności w poruszaniu się po wszystkich sekcjach.

Zaskoczyły mnie dodatki zamieszczone na płycie, ponieważ nie jest ich dużo, a bardzo wiele opowiadają o samej produkcji. Oto co tutaj znajdziecie:
- zwiastun,
- zapowiedzi,
- z planu,
- wywiady.
W mojej ocenie jest to bardzo dobre wydanie DVD, które powinno przypaść wam do gustu. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::