SNOOP DOGG: PIEKIELNE SĄSIEDZTWO  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Snoop Dogg's Hood of Horror

:: REŻYSERIA ::
Stacy Title

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2007

:: CZAS TRWANIA ::
86 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Snoop Dogg,
Danny Trejo,
Jason Alexander
...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyty DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 4,5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 

 


:: SNOOP DOGG: PIEKIELNE SĄSIEDZTWO ::

 

Skutki grzechu, kara za występki, sam Diabeł zgarnie zapłatę…

Źle dzieje się w sąsiedztwie. Jeśli igrasz z diabłem, igrasz z własnym życiem. Hip hopowa trylogia horroru według Psa Gończego Piekieł (Snoop Dogga), który naucza jak złe uczynki ludzi wpływają na ich los. Trzy przesiąknięte krwią opowieści o ludzkiej zemście, chciwości i arogancji oraz fatalnych skutkach grzechu. Diabeł zapodaje nowe brzmienia a jego mistrzem ceremonii w tym piekielnym tourne jest SNOOP DOGG!


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, co jest dzisiejszym standardem. Podczas oglądania natknąłem się na jeden mały minus, jakim jest ziarnica obrazu, jednak nie powoduje ona znacznego pogorszenia wizji. Do pozostałych elementów składających się na obraz nie mam zastrzeżeń, mowa tutaj o kolorystyce, kontraście, płynności w odtwarzaniu itp.

Linia melodyczna standardowo zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak i w wersji z lektorem. Podczas odtwarzania nie dostrzegłem, a raczej nie usłyszałem żadnych niepożądanych mankamentów psujących dźwięk. Standardowo wszystko jest bardzo dobrze słyszalne, nawet drugoplanowe odgłosy, więc nie martwcie się, że czegoś nie usłyszycie. Dźwięk wywiązuje się ze swojej roli, więc na tym skończę.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało stworzone w dość prosty sposób, ale nie do końca przejrzysty, ponieważ w niektórych opcjach menu wybrane kolory zlewają się ze sobą i nie wszystko jest widoczne. Najlepiej widać to na trzecim screenie. Jedynie na głównej planszy załączono ruchome elementy, w tym przypadku jest to mały ekranik, w którym możecie zobaczyć kilka scen. Jak już wcześniej wspominałem źle dobrano kolorystykę, wybrano dwa podstawowe kolory, które nijak pasują do siebie - czerwony i żółty. Z nawigacją nie ma tutaj problemu. Brakuje również animowanych przejść, które w znaczący sposób uatrakcyjniłoby całe menu.

Nie można zapominać, że jest to wydanie które można kupić w dowolnym kiosku, dlatego też nie nastawiajcie się na ogrom dodatków, ponieważ na płycie znajdują się jedynie dwa podstawowe dodatki, a są nimi:
- WYBÓR SCEN,
- ZWIASTUNY.

Należy przywyknąć do wydań, które można kupić w kiosku i nie spodziewajcie się, że znajdziecie tam dużo dodatków, bo tak nie będzie, ale zazwyczaj filmy, które można tam kupić są takie i całkiem niezłe.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁA ::