::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Straceni

::
REŻYSERIA::
J.S. Cardone

::SCENARIUSZ::
J.S. Cardone

::MUZYKA::
Tim Jones,
Johnny Lee Schell

 
::ROK::
2001

::CZAS TRWANIA::
90 min.

::OBSADA::
Kerr Smith
Brendan Fehr
Izabella Miko
Johnathon Schaech

::PLUSY::
+ Muzyka, aktorstwo

::MINUSY::
- Fabuła
- Nuda przez prawie cały czas
- Monotonna akcja

::OCENA FILMU::
7/10

 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


FORSAKEN

 

Sean podróżuje swym nowym samochodem przez USA. Gdy zdarza się wypadek ( pęka mu opona w samochodzie ) musi nocować w jakimś wiejskim motelu. Rano rusza dalej w drogę, po drodze zabiera autostopowicza Nicka. Podczas podróży dowiaduje się że jest łowcą wampirów. Dziwnym trafem po drodze dołącza do nich Megan, dziewczyna ugryziona przez wampira, która sprowadza wielkie nieszczęście. Będą oni od teraz obiektem ataków wampirów...

Film wyreżyserował J.S. Cardone, powstał on w 2001 roku. Fabuła jest do przewidzenia i to sprawia, że nie chce się go oglądać, jest to typowa ekranizacja wampirów z naszych czasów, myślę że już za dużo jest tego szajsu. Pochwalić mógłbym efekty dźwiękowe ( trochę rockowego brzmienia), którymi zajął się Tim Jones. Dość dobrze pokrywa się z akcją. Także gra aktorów zasługuje na plus, choć denerwuje mnie trochę że biorą młodych aktorów, a nie starych sprawdzonych i właśnie to jest trochę dziwne. Co już starzy się wyczerpali. Akcja jest dość dziwna i monotonna. Mało kiedy zobaczymy, kawałek dobrej akcji, a tak tylko nuda. Za dużo już takich opowieści o wampirach co już się dawno wypaliły, ciągle to samo - nudy.

"Forsaken" nie jest zbyt dobrym filmem przedstawiającym wampiry XXI wieku. Jedynie muzyka i gra aktorów zasługuje na plus, a tak po za tym to kicha. Nie polecam go z wielu powodów. Można zobaczyć go chyba tylko dla zabicia czasu.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::