::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Salon Z Perukami

::
REŻYSERIA::
Herschell Gordon Lewis

::SCENARIUSZ::
 Allison Louise Downe

::MUZYKA::
Larry Wellington

::ROK::
1967

::CZAS TRWANIA::
75 min.

::OBSADA::
Elizabeth Davis
Gretchen Wells
Chris Martell
Rodney Bedell

::PLUSY::
+ Bardzo dobre sceny morderstw
+ Końcówka filmu jest najlepsza z całości


::MINUSY::
- Fabuła
- Gra aktorska
- Muzyka
- Efekty specjalne
- Brak ciągłej akcji - dużo nudnych scen

::OCENA FILMU::
3/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


GRUESOME TWOSOME, THE

 

W małym typowym amerykańskim miasteczku znikają trzy dziewczyny uczące się na tamtejszej uczelni. Ich koleżanki są bardzo tym faktem zaniepokojone, bo taki sam los może spotkać je same. Kobiety poszukujące ładnych i wyglądających jak najprawdziwiej włosów, odwiedzają działalność pani Pryngel, która prowadzi sklep z perułkami. Z każdą wizytą u niej znika ładna dziewczyna, która posłuży jej i jej synowi do kolejnego eksponatu w sklepie. Czy ktoś powstrzyma chorego psychicznie syna i panią Pryngel sami się przekonacie...

Pierwsze moje wrażenie po oglądnięciu „The Grovesome Twosome” to: nie widziałem gorszego horroru, no może jeden. Fabuła jest po prostu beznadziejna, nie wiem kto po przeczytaniu scenariuszu wyreżyserowałby taki film. Nie ma w nim rzeczy, które mi się podobają, no może sceny zabójstw młodych dziewczyn. One jedynie są naprawdę dobre, ale nic poza tym mi się nie podoba. Muzyka przypomina raczej film o starożytnej Grecji lub coś w stylu komediowych filmów niemych. Efekty specjalne są bardzo kiepskie, poza scenami morderstw. O grze aktorów szkoda gadać, mi w ogóle nie przypadła do gustu, uważam że była całkowicie beznadziejna. Bardzo denerwującą rzeczą jest niestałość akcji. Początkowo coś zaczyna się dziać, ale później prawie przez godzinę nic. Muszę też wspomnieć o bardzo ubogich i głupich dialogach, są beznadziejne. Ostateczne rozstrzygnięcie tej historii nie przynosi nic poza rozczarowaniem. Nie zdradzę jednak jak to wszystko się skończy, sami musicie się przekonać.

„The Grovesome Twosome” jest dziwnym filmem. Odradzałbym, każdemu oglądanie go, ponieważ to tylko strata czasu. Jedyne co w filmie może się podobać to sceny morderstw.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::