::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Wzgórza Mają Oczy 2

::
REŻYSERIA::
Wes Craven

::SCENARIUSZ::
Wes Craven

::MUZYKA::
Harry Manfredini
 
::ROK::
1985

::CZAS TRWANIA::
86 min.

::OBSADA::
Tamara Stafford
Kevin Spirtas
John Bloom
Colleen Riley

::PLUSY::
+ Średniej klasy kontynuacja pierwszej części
+ Film posiada specyficzny klimat
+ Bardzo dobra muzyka


::MINUSY::
- Film jest mało straszny i nic w nim nie zaskakuje
- Mała ilość dobrych scen
- Niestała akcja

::OCENA FILMU::
5/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


HILLS HAVE EYES 2, THE

 

Ostatnim razem nie udało się pozbyć do końca kanibalistycznej rodziny. Nieświadoma tego kilku osobowa grupka młodzieży, wybiera się w miejsce, w którym doszło do masakry. Po przyjeździe, rozdzielają się w poszukiwaniu mocnych wrażeń. Jednak jedynie co znajdują to śmierć. Dlatego postanawiają, że muszą jak najszybciej opuścić to przeklęte miejsce, by móc przeżyć. Jednak to nie będzie takie proste...

I znowu wracamy do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło. Sama pustynia nocą wygląda groźnie, a w dodatku, gdzieś na niej grasują kanibale, którzy tylko czyhają na świeże mięso. Nie ważne z czego ono będzie, ważne tylko, żeby było. Zmieniły się trochę techniki zabijania przez kanibali. Teraz porozstawiali mnóstwo pułapek, które posłużyły im do wyłapania pół grupy dzieciaków. Trzeba także wspomnieć o Bestii - psie, który zagrał jedną z głównych ról. Był on kluczowym "aktorem", ponieważ tak jak w poprzedniej części pomógł pozbyć się kanibali i bez jego pomocy wszyscy mogliby zginąć.

Muzyka stoi na dobrym poziomie, to ona dyktuje tempo akcji i opowiada za klimat w filmie. Efekty specjalne pogorszyły się i to bardzo. Jest ich tutaj tak mało, że policzyć można je na palcach jednej ręki. Aktorzy dobrze i przekonywująco zagrali swoje role.

"Hills Have Eyes 2" jest trochę kiepską kontynuacja pierwszej bardzo dobrej części. Jest tutaj o wiele mniej akcji z których widz byłby zadowolony. Za dużo jest tutaj nudnych i monotonnych scen w których nic się nie dzieje. Jednak i tak polecam ten film, bo warto oglądnąć kolejny film Wesa Cravena.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD
 
 


AUTOR:
PASTOR
 

 
 ::GALERIA::