::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Horror Hospital

::
REŻYSERIA::
Antony Balch

::SCENARIUSZ::
Antony Balch,
Alan Watson


::MUZYKA::
De Wolfe
 
::ROK::
1973

::CZAS TRWANIA::
91 min.

::OBSADA::
Michael Gough
Robin Askwith
Vanessa Shaw
Ellen Pollock

::PLUSY::
+ Posiada specyficzny klimat
+ Efekty dźwiękowe


::MINUSY::
- Mało przekonywująca gra aktorów
- Efekty specjalne
- Powtarzające się motywy

::OCENA FILMU::
3/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


HORROR HOSPITAL

 

Jason jest znudzony miejskim życiem, pragnie zasmakować odpoczynku najlepiej na wsi. Znajduje w gazecie ogłoszenie właśnie o takich wakacjach. W drodze na swój urlop poznaje młodą dziewczynę Judy, z którą się zaprzyjaźnia. W pociągu okazuje się, że jadą w to samo miejsce. Jednak stacja wygląda jakby w około nic nie było, jednak człowiek urzędujący tam kieruje ich do miejsca docelowego. Jason wraz z Judy znajdują wielką posesję gdzie mają mieszkać. Jednak na miejscu okazuje się że to nie będą to ich najlepsze wakacje, ponieważ właścicielem jest doktor, który wykorzystuje swoich domowników do niecnych eksperymentów. Dlatego Jason wraz z Judy będą musieli opuść jak najprędzej jego dom, aby wyjść z tego żywym….

„Horror Hospital” jest pewnym typem filmu, w którym szalony naukowiec prowadzi badania nad ludźmi, chce aby stali się mu posłuszni i wykonywali dla niego wszystko. Po prostu stwarza własną armię „zombi”. Fabuła nie jest skomplikowana, ale dużo motywów się powtarza, to sprawia, że czasami nie chce się oglądać „Horror Hospital”. Oprawa dźwiękowa jest porządku, poza kilkoma niedociągnięciami, ale to jest mało istotne. Dość dobrze dźwięk komponuje się z akcją i sprawia, że można poczuć lekki dreszczyk emocji. Z efektami specjalnymi jest kiepsko, nie dość że jest ich bardzo mało to jeszcze kiepskiej jakości. Gra aktorów także niczym nie imponuje. Już nie mówiąc o tych aktorach, co wcielili się w rolę niby zomi, bo oni raczej wyglądają jak statywy.

„Horror Hospital” jest średniej klasy filmem. Nie ma tam scen, których można się wystraszyć. Jak dla mnie ten film nie przypomina horroru, najwyżej jest on marną kopią horroru.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD
 
 


AUTOR:
PASTOR
 

 
 ::GALERIA::