::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
W Mroku Pod Schodami

::
REŻYSERIA::
Wes Craven

::SCENARIUSZ::
Wes Craven

::MUZYKA::
Don Peake,
Graeme Revell


::ROK::
1991

::CZAS TRWANIA::
102 min.

::OBSADA::
Brandon Quintin Adams,
Everett McGill,
Wendy Robie,
A.J. Langer.

::PLUSY::
+ Scenariusz i reżyseria
+ Fabuła
+ Efekty specjalne
+ Muzyka, aktorswo
+ Klimat
+ Miejsce akcji
+ Humor


::MINUSY::
- Nie ma w tym filmie dużo strasznych scen

::OCENA FILMU::
8,5/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


PEOPLE UNDER THE STAIRS, THE

 

Chłopak zwany Fool klepie biedę w murzyńskim getcie, postanawia to zmienić. Wraz z chłopakiem swojej siostry i jeszcze innym gościem postanawiają obrabować bogatych ludzi ściągających kasę od innych. Po wejściu do domu, nie mogą nic znaleźć. Jednak gdy domownicy dowiadują się, że ktoś jest w ich domu zaczynają łowy. Tylko Foolowi udaje się wyjść z tego cało ( przeżyć ), odkrywa także okrutną prawdę, o tym, że trzymają ludzi w piwnicy, których karmią ludzkim mięsem. Fool próbuje to zmienić i zarazem wyjść z tego żywy...

"The People Under The Stairs" wyreżyserował Wes Craven, powstał on w 1991 roku. Fabuła jest bardzo dobra ( chłopak wraz z swymi przyjaciółmi włamuje się do domu, gdzie mieszkają bogaci ludzie, najlepsze jest to że nie mogą z stamtąd wyjść. Do rodziny w której domu przebywają jest psychiczna i pragnie aby nikt nie zakłócał ich spokoju, jeśli ktoś to zrobi, umrze. ). Muzyka ( Don Peake, Graeme Revell ) jest bardzo dobra, pozazdrościć tylko takiej. Wspaniale łączy się z akcją, i nadaje niesamowity, a zarazem nierozerwalny klimat, dzięki niej mamy do czynienia z profesjonalną robotą. Także gra aktorów jest bardzo dobra, w szczególności chłopaka który gra Foola. Występują między innymi: Brandon Quintin Adams, Everett McGill. Możemy zobaczyć także trochę humoru. Najlepszym plusem "The People Under The Stairs" jest lokalizacja, stary dom, wyglądający jak forteca. Do którego można tylko wejść, lecz już nie można wyjść ( wszelkie korytarze w ścianach, tajemne przejścia itd. - jest to wielkim plusem ).

"The People Under The Stairs" jest bardzo dobrym horrorem. Może nie ma w nim dużo strasznych akcji, ale ogląda się go bardzo dobrze. Polecam go wszystkim miłośniką horroru. Więc do dzieła.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::