::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Bal Maturalny 3: Ostatni Pocałunek

::
REŻYSERIA::
Ron Oliver,
Peter R. Simpson


::SCENARIUSZ::
Ron Oliver

::MUZYKA::
Paul Zaza

::ROK::
1989

::CZAS TRWANIA::
97 min.

::OBSADA::
George Chuvalo
Tom Nursall
Cynthia Preston
Juno Mills Cockell

::PLUSY::
+ Aktorstwo
+ Dobra kontynuacja


::MINUSY::
- Muzyka
- Akcja filmu
- Fabuła

::OCENA FILMU::
5,5/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


PROM NIGHT 3: THE LAST KISS

 

Alex prowadzi normalne, spokojne życie. A tu nagle w jego życie wkrada się Mary Lou, która uciekła z piekła. Zakochuje się w nim i zaczyna zabijać dla niego, myśląc że mu to pomoże w późniejszym życiu. Lecz wszystko zaczyna być przeciw Alexowi. Tylko jego prawdziwa dziewczyna Sarah, zostaje z nim do końca i pomaga mu w pozbyciu się Mary. Zostają porwani do piekła i tam musza walczyć o swoje życie....

"Prom Night III" wyreżyserowali Ron Oliver i Peter R. Simpson, powstał on w 1989 roku. Zawiodła mnie trochę fabuła: pierwszy raz słyszę żeby fajna laska jak Mary Lou była szatanem, który zaczyna mordować, coś mi tutaj nie pasuje. W ogóle coś jest nie tak Mary zabija a Alex musi pozbywać się ciał. A w konsekwencji i tak on ponosi karę, a nie ona ( w końcu ona nie żyje - jest demonem z piekła ). Muzyka ( Paul Zaza ) jest dość słaba i czasami nie pasuje do filmu. Co do gry aktorów nie będę się czepiał bo nie ma czego. Na większą uwagę zasługuje sylwetka Mary Lou ( fajna młoda laska - prawdziwe jej oblicze to demon ). Akcja jest dość nieustabilizowana, czasami jest dużo akcji, a niekiedy nuda - która może odtrącić od dalszego oglądania filmu.

"Prom Night III" jest to juz trzecia część z serii, nie jest ona wcale gorsza od pozostałych. Możemy zobaczyć tu Mary Lou, która zginęła w 1957 roku, i powraca by zemścić się na wszystkich. Gra aktorów na dobrym poziomie, a muzyka trochę kiepska. Jedynie film mogę polecić miłośnikom całej serii, bo miłośnik horrorów będzie nie usatysfakcjonowany.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::