::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Bal Maturalny 4: Uchroń Nas Od Złego

::
REŻYSERIA::
Clay Borris

::SCENARIUSZ::
Richard Beattie

::MUZYKA::
Paul Zaza

::ROK::
1992

::CZAS TRWANIA::
115 min.

::OBSADA::
Tyler Daniels
Thea Andrews
Joy Tanner
Alle Ghadban

::PLUSY::
+ Klimat

::MINUSY::
- Bardzo słaba kontynuacja
- Bardzo dużo momentów, w których można się nudzić
- Fabuła
- Cała reszta

::OCENA FILMU::
3/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


PROM NIGHT 4: DELIVER US FROM EVIL

 

Akcja zaczyna się 1957 roku, podczas balu maturalnego dwójka imprezowiczy zostaje brutalnie zamordowana przez księdza Jonasa. Jonas zostaje odurzony narkotykami i po trzydziestu latach budzi się by dokończyć swego dzieła. Wybiera się do swojego klasztoru, gdzie teraz znajduje się prywatny dom. Właśnie w nim znajduje się czwórka młodych ludzi, która zrezygnowała z balu, aby zabawić się w zacisznym domu. Teraz muszą walczyć o przeżycie by Jonas nie zabił ich w imię boga...

"Prom Night III" wyreżyserowali Clay Borris, powstał on w 1992 roku. Fabuła jest po prostu beznadziejna, nie przypominająca poprzednich części. Nie wiem dlaczego film ten otrzymał taki tytuł, myślę że nie ma on nic wspólnego z balem maturalnym. Wracając do fabuły, dlaczego odstąpiono od morderstw na balu, traci cały klimat ( ksiądz narkotyzowany przez trzydzieści lat, powraca by zabijać dla Boga. No coś mi tu nie pasuje. Muzyka ( Paul Zaza ) no szkoda gadać, można by powiedzieć było by dobrze jakby jej nie było. Brak jakichkolwiek momentów w których można się wystraszyć, brak współgrania akcji z muzyką. Czasami można się nieźle nudzić, akcja dopiero rozkręca się na samym końcu. Gra aktorów na średnim poziomie, występują między innymi: Tyler Daniels, Thea Andrews, Joy Tanner, Alle Ghadban, Alden Kane, James Carver.

"Prom Night IV" jest bardzo kiepską kontynuacją poprzednich części. Nie spodziewajcie się czegoś na czym będziecie mogli zawiesić oko, bez nudzenia się. Ogólnie patrząc na całość filmu jest na niskim poziomie. Jedynie mogę polecić go fanom "Prom Night", albo komuś na zabicie nudów, no chyba że ktoś chce porównać wszystkie części i wyciągnąć wnioski, która część była najlepsza.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::