::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Władca Lalek 6: Przekleństwo Władcy Lalek

::
REŻYSERIA::
David DeCoteau

::SCENARIUSZ::
Benjamin Carr

::MUZYKA::
Matthew Jason Walsh

::ROK::
1998

::CZAS TRWANIA::
90 min.

::OBSADA::
Michael Guerin
Michael Sollenberger
William Knight
Marc Newburger

::PLUSY::
+ Tytułowe marionetki
+ Dobra końcówka
+ Muzyka
+ Wciągająca fabuła


::MINUSY::
- Mało straszny
- Mało ciekawych i mocnych akcji
- Początek
- Nic nowego

::OCENA FILMU::
4/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


PUPPET MASTER 6 (CURSE OF THE PUPPET MASTER)

 

Tank jest pracownikiem stacji benzynowej. Posiada niesamowite zdolności rzeźbiarskie. Jego talent zostaje zauważony przez doktora Megrewa, który jest obecnym właścicielem marionetek. Ów człowiek zatrudnia go do stworzenia nowej, prawie idealnej kukiełki. Sprawa komplikuje się, gdy Tank odkrywa niecny plan doktora…

Wydawać by się mogło, że ten temat jest już do końca wyczerpany. Ale to nie prawda. Okazuje się, że filmowcy chcą dalej ciągnąć wątek marionetek. Szczerze mówiąc, film nie posiada nic nowego co mogliśmy zobaczyć w poprzednich częściach, po za jedną rzeczą. A chodzi mi mianowicie o nową marionetkę zrobioną przez Tank’a. Ponownie film oferuje nam szeroką gamę kukiełek posiadających niesamowite zdolności. „Puppet Master 6” powraca do korzeni serii. Ponownie marionetki zostają wykorzystane do zabijania wrogów władcy marionetek. Ciężko mówić o stałej akcji. Film posiada zbyt długie wprowadzenie, które po prostu nudzi widza. Niecierpliwi ludzie mogą zrezygnować z dalszej „lektury”. Ale warto jest poczekać na dość ciekawą i zaskakującą końcówkę.

Najważniejsze pytanie jakie można zadać, to: Czy ten film jest horrorem? Odpowiedź jest bardzo prosta. Nie, nie jest to typowy horror. Nie ma scen podczas których można byłoby się wystraszyć. Są tylko takie, które nacieszą oko nielicznych. Oglądając film nie mogłem oderwać się od niego. Trochę to dziwne, bo produkcja ta nie oferuje nic nowego i strasznego. Klimat nie zmienił się od pierwszej części, ale to i dobrze. Kończąc recenzję stwierdzam, że szósta część jest trochę nudnym a zarazem niestrasznym filmem. Czym dalej tym gorzej. Taka jest prawda. A to nie ostatnia część.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::