::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Oni

::
REŻYSERIA::
Robert Harmon

::SCENARIUSZ::
Brendan Hood

::MUZYKA::
Elia Cmiral

::ROK::
2002

::CZAS TRWANIA::
89 min.

::OBSADA::
Laura Regan
Marc Blucas
Ethan Embry
Dagmara Dominczyk
Jon Abrahams
Jessica Amlee
Jonathan Cherry
Alexander Gould
Desiree Zurowski
Mark Hildreth
Jodelle Ferland

::PLUSY::
+ Gra aktorska
+
Klimat


::MINUSY::
- Przewidywalność
-
Scenariusz

::OCENA FILMU::
?/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


THEY

 

Kim oni są? Nie wiadomo. A niewiadome budzi lęk. Tę starą jak horror zasadę wykorzystali twórcy filmu ONI. I nie tę , przez co film jest strasznie przewidywalny. Oni, których znamy , to kilkoro młodych ludzi. W dzieciństwie ze strachu zrywali się w nocy z krzykiem. Ale są jeszcze inni 'oni'- przyczyny strachu. Demony, których boją się dzieci, a w które nie wierzą psychiatrzy...

Miła Julia < Laura Regan > studiuje psychologię. Ma miłego chłopaka i dobry stosunek do życia. Aż któregoś wieczoru dawny kolega Billy < Jon Abrahams > opowiada jej o potworach, które, choć wydawały się zapomnianymi koszmarami z dzieciństwa, wróciły jak zabłąkana pocztówka. Relację Billego, Jullia uznaje za objaw schizofremi. Ale dziewczyna spotyka znajomych Billego, którzy uciekają przed tym samym, czego ona juz się boi. Kiedy stwierdza, że wszyscy maja na identyczne piętno- przyszła pani psycholog zaczyna wątpić w naukę.

Zupełnie jak w kiepskich horrorach i tu spanikowani bohaterowie sami ładują się w pułapki. Za sprawą opętanego scenarzysty ani bohaterowie, ani widz nie mają pewności, co tak na na prawdę wydarzyło, ale za to dokładnie wiadomo, kiedy kiedy coś złego wyskoczy na delikatną Julie, bo ciągle gaśnie światło. I nawet Dagmara Domińczyk ( nasza rodaczka ) nic tu nie pomoże, bo gdy pływa w basenie, niestety także gaśnie światło, na zawsze. Horror dla tych, którzy lubią wiedzieć, kiedy się bać.
 


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

 

 

 

 

 


AUTOR: VIVA

 
     
 ::GALERIA::