::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Turystyczna Pułapka

::
REŻYSERIA::
David Schmoeller

::SCENARIUSZ::
J. Larry Carroll
 David Schmoeller

::MUZYKA::
Pino Donaggio

::ROK::
1979

::CZAS TRWANIA::
90 min.

::OBSADA::
Chuck Connors
Jocelyn Jones
Jon Van Ness
Robin Sherwood
Tanya Roberts
Dawn Jeffory
Keith McDermott
Shailar Coby
Arlecchino
Victoria Richart
Millie Dill

::PLUSY::
+ Pomysł na dobry film
+ Posiada specyficzny klimat
+ Bardzo dobra muzyka
+ Kolejna historia o tajemniczym domu
+ Fabułą przypomina "Halloween"


::MINUSY::
- Mało przekonywująca gra aktorów
- Mała ilość dobrych, krwawych scen
- Niestała akcja

::OCENA FILMU::
7/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


TOURIST TRAP

 

Grupce przyjaciół podczas podróży psuje się samochód. Mają szczęście, że nadjeżdża miły starszy człowiek, który oferuje im pomoc. Zabiera trójkę dziewczyn do swojej posiadłości i  ugaszcza je tam. Trójkę przyjaciółek zżera ciekawość co znajduje się w tym pięknym domu. Jedna z nich wychodzi sprawdzić jak staruszek mieszka.  Jednak już nie wraca do swoich przyjaciół. Okazuje się, że starszy człowiek jest chory psychicznie i nie pozwoli nikomu opuścić jego posiadłości...

„Tourist Trap” jest dość ciekawym filmem i zarazem nietypowym, ponieważ jego akcja toczy się w dużym ładnym domu, gdzie jego właściciel zaprojektował tam swój domu, by nikt obcy z niego nie wyszedł. Już pierwsza scena zapada nam w pamięć, po bardzo efektownej śmierci jednej ciekawskiej osoby. Efekty dźwiękowe są zrobione bardzo dobrze, nie dają zapomnieć o sobie ani na chwilę i nie raz można się przez nie wystraszyć. Efekty specjalne jak w każdym filmie są, lecz ich ilość jest znikoma. Jednak tutaj postawiono na jakość a nie na ilość. Zaskakujące jest to, że film posiada tylko sześcioosobową obsadę, jednak to nie sprawia większej różnicy, ponieważ ich gra jest na dobrym poziomie i satysfakcjonuje widza. Może i film nie jest zbyt brutalny, jednak trzyma w napięciu, a najważniejsze jest to, że się go dobrze ogląda.

„Tourist Trap” jest dobrym filmem z niecodzienną i dość dziwną fabuła. Gra aktorów, efekty specjalne a także muzyka stoją na dobrym poziomie. Polecam ten film wszystkim lubiących historie o tajemniczych domach, w których na każdym kroku czają się pułapki. 


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::