::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Toksyczny Mutant 2

::
REŻYSERIA::
Lloyd Kaufman
Michael Herz


::SCENARIUSZ::
Andrew Wolk,
Gay Partington Terry, Phil Rivo, Pericles Lewnes, Fumio Furuya, Lloyd Kaufman

::MUZYKA::
 Barrie Guard

::ROK::
1989

::CZAS TRWANIA::
96 min.

::OBSADA::
Ron Fazio
John Altamura
Phoebe Legere
Rick Collins
Rikiya Yasuoka
Tsutomu Sekine
Mayako Katsuragi
Shinoburyo
Lisa Gaye
Jessica Dublin
Jack Cooper
Erika Schickel
Bonnie Garvin
Karen King

::PLUSY::
+ Klimat
+ Krajobrazy
+
Toxic Avenger


::MINUSY::
- Słaba gra aktorów
- Sceny rodem z kreskówek
-
Efekty specjalne
- Muzyka

::OCENA FILMU::
5/10

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


TOXIC AVENGER 2, THE

 

Melvin zatrudnia się w domu opieki nad niewidomymi, ponieważ w Tromaville nie ma już żadnych złoczyńców, których mógłby zwalczać. Jednak korporacja Apocalypse Inc. chce zagarnąć tereny należące do miasta. Podstępem pozbywają się Melvina z kraju, mówiąc, że w Tokio znajduje się jego ojciec. Jednak po przybyciu na miejsce i odszukaniu go, zrozumiał, że jego ojciec jest zły i musi go zabić. W tym samym czasie korporacja Apocalypse Inc. zajmowała tereny należące do miasta Tromaville. Melvin jak najszybciej musiał powrócić do siebie i rozprawić się raz na zawsze z bezwzględną firmą…

„Toxic Avenger 2” jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części. Tym razem na chwilę przenosimy się do stolicy Japonii. Wschodnie klimaty sprawiają, że film jest bardziej atrakcyjny. Tym razem producenci zrezygnowali dużej ilości czarnego humoru, który przez cały czas towarzyszył pierwszej części. Filmowcy poszli tutaj trochę w inną stronę, można zobaczyć tutaj sceny rodem z kreskówek, takie jak: wgniatanie człowieka do melonika i bucików, czy też zrobienie z nosa rybki. Zasady dobrego smaku zostały naciągnięte, znowu możemy zobaczyć stosunek między Melvinem a niewidomą dziewczyną, ale bardziej rażącą sceną jest potrącenie bezbronnego konia, który nie jest nikomu winien.

Troma znana jest z kiepskich efektów specjalnych, które czasami nieźle mogą rozśmieszyć widza. W filmie grają amatorzy, którzy nie mieli jeszcze styczności z prawdziwym kinem. Muzyka stoi na średnim poziomie, niektóre odgłosy są bardzo śmieszne, powiedziałbym, że rodem z kreskówki.

„Toxic Avenger 2” jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części. Efekty specjalne, muzyka i gra aktorów jest typowa jak na Tromę. Polecam ten film wszystkim miłośnikom Tromy i wszystkim, którzy go jeszcze nie widzieli.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD
 
 

 

 

 

 

 

 


 

AUTOR: PASTOR
 

 
 ::GALERIA::