::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Prawda O Demonach

::
REŻYSERIA::
Glenn Standring

::SCENARIUSZ::
Glenn Standring

::MUZYKA::
Victoria Kelly
Joost Langeveld

::ROK::
2000

::CZAS TRWANIA::
90 min.

::OBSADA::
Karl Urban
Katie Wolfe
Jonathon Hendry
Sally Stockwell
Adam Brookfield
Peter Daube
Dennis Feaver
Kelson Henderson
Glen Jarvis
Mel Johnston
Romani Lawson

::PLUSY::
+ Brak nudy
+ Muzyka
+ Klimat


::MINUSY::
- Nie spotkamy tu typowych demonów
- Efekty specjalne

::OCENA FILMU::
6/10

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


TRUTH ABOUT DEMONS, THE

 

Harry bada znaleziska dawnych cywilizacji, przy jednym z nich słyszy dziwne odgłosy, jest przestraszony tym faktem. Gdy udaje się do swojego biura otrzymuje dziwną kasetę z jakiegoś rytuału satanistycznego. Od tej pory w jego życiu zaczynają dziać się różne dziwne rzeczy. Jedyna osobą, która chce mu pomóc jest pewna dziewczyna, która czasami wydaje się być chora psychicznie. Wszyscy stają przeciwko niemu, i od tej pory on wraz z nieznajomą będzie musiał wyjaśnić co się naprawdę dzieje…

The Irrefutable Truth About Demons” jest dobrym filmem. Od pierwszej minuty nie możemy się nudzić, akcja toczy się od momentu zaczęcia się filmu. Choć tytuł wskazuj że w filmie powinny być demony, lecz nie są to typowe demony tak jak z „Demons”, chodzi tu o grupę satanistyczną, która nakłania wybrane osoby do tego aby zwariowały, zabijając ich bliskich. Na największe uznanie zasługuje muzyka wraz z efektami dźwiękowymi, są tak dobrze dopracowane, że nie raz zwalą widza z nóg. Czyżby Anglicy wydali znowu dobry horror. Ale za dużo jest elementów, które wskazują że nie. Gra aktorów nie daje satysfakcji oglądającemu, czasami wydaje się że występują amatorzy. Choć efekty specjalne pokazują się, ale jest ich o dużo za mało, choć dobrze wykonane. Może i film nie jest typowym filmem o demonach, to i tak należy do gatunku horroru, i można oglądając go czasami wystraszyć się. Ja sam nie lubię oglądać filmów angielskich, bo mało z nich jest dobre, lecz ten nawet im się udał.

„The Irrefutable Truth About Demons” jest udanym filmem angielskim, ale czasami możemy zobaczyć poślizgi ekipy kręcącej film. Ale najlepszą stroną filmu jest muzyka i efekty dźwiękowe. Polecam film wszystkim.
 


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD
 
 


 

 

 


 

AUTOR: PASTOR
 

 
 ::GALERIA::