::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Dom Wiedźmy 2

::
REŻYSERIA::
J.R. Bookwalter

::SCENARIUSZ::
Douglas Snauffer

::MUZYKA::
Jared DePasquale

::ROK::
2000

::CZAS TRWANIA::
87 min.

::OBSADA::
Ariauna Albright
Nicholas Lanier
Andrew Prine
Jeff Burr
Adriana Butoi
Serban Celea
Jerrod Cornish
Alexandru Dragoi
Danny Draven
Elizabeth Hobgood
Sandra Lange

::PLUSY::
+ Muzyka
+ Lokacje


::MINUSY::
- Aktorstwo, efekty specjalne
- Fabuła
- Nuda przez cały czas

::OCENA FILMU::
3/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


WITCHOUSE 2: BLOOD COVEN

 

Profesor Sparo zostaje wezwana do zbadana zwłok, które niedawno odnaleziono. Razem z dwójką uczniów zamieszkuje w pięknym i starym domu. Jednak podczas badań rani się w palec, co powoduje powolną przemianę w demona. Skazuje to prawie wszystkich współpracowników na pewną śmierć, ale czy na pewno...

Pierwsza połowa filmu jest tak nudna, że nie chce się już oglądać dalszej części. Jednak tam przynajmniej coś się dzieje. Ale nie spodziewajcie się czegoś nadzwyczajnego. Jedynie za co można pochwalić film to muzyka, która jeszcze najlepiej została wykonana ze wszystkich elementów filmu. Efekty specjalne niczym dobrym nas nie zaskakują, powiedziałbym, że są poniżej przeciętnej tak samo jak aktorstwo. Prawie połowa filmu została nagrana w formie reportarzu, czy czegoś w tym stylu. Podobnie jak pierwsza część "Blair Witch Project". Było to w ogóle nie potrzebne, bo po co nam kolejna kopia innego filmu. "Witchouse 2" nie posiada sensownej fabuły z której mogło by coś wynikać. Film ciągle porusza nowe wątki, które i tak nie są wyjaśniane do końca. Stary dom tworzy swój niepowtarzalny klimat.

"Witchouse 2" jest bardzo słabym filmem grozy, który nie zaskakuje niczym nowym. Całość jest kiepsko wykonana, a w dodatku fabuła jest beznadziejna. Jedynie co może się podobać to muzyka i lokacje, w których toczy się akcja. I jak tutaj polecić film, nie da rady, chyba że nie macie nic innego do roboty, ale i tak to będzie strata czasu.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

 

 

 

 

 

 

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::