::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Zombi Pożeracze Mięsa 3

::
REŻYSERIA::
Claudio Fragasso

::SCENARIUSZ::
Rossella Drudi

::MUZYKA::
Al Festa

::ROK::
1988

::CZAS TRWANIA::
84 min.

::OBSADA::
Massimo Vanni
Candice Daly
Nick Nicholson
Jim Moss
Adrianne Joseph
Don Wilson
Jim Gaines
Jeff Stryker
Ottaviano Dell'Acqua
Fausto Lombardi
James Sampson

::PLUSY::
+ Nie możemy narzekać na brak akcji
+ Muzyka
+ Klimatyczne miejsce akcji


::MINUSY::
- Gra aktorów
- Dziwny wygląd i zachowanie zombich

::OCENA FILMU::
3/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


ZOMBIE FLESH EATERS 3 (ZOMBIE 4)

 

W podziemnych korytarzach odprawiane są rytuały voo-doo, dzięki którym można powołać trupy do „życia”. W tym samych czasie dwójka rodziców ucieka z dzieckiem. Dla jego ocalenia, poświęcają siebie. Następnie akcja filmu zostaje przeniesiona do czasów dzisiejszych. Do tej samej dżungli przybywają młodzi ludzie z córką. Otrzymała ona od nich amulet, który miał ja chronić przed demonami i zombie, ale... Do działania wkracza wszechobecne ka, przeznaczenie, sprawiając, że nie mogą się stamtąd wydostać. Znajdują schronienie w opuszczonej klinice, a w nocy dowiadują się że nie są w dżungli sami, że jest tam coś jeszcze... zombie. Dołącza do nich cudem ocalały z naukowej ekspedycji mężczyzna, który pomaga im przeciwstawić się potworom. Niestety, opór nie trwa długo...

"Zombie Flesh Eaters 3" wyreżyserował Claudio Fragasso. Film powstał w 1988 roku. Jest dość śmieszną kontynuacją poprzednich części. Nie możemy narzekać na brak akcji, co chwile zombie atakują i nie dają spokoju ludziom. Co do monstrów, to filmowcy trochę przesadzili, ponieważ zombie z tego filmu są bardzo dziwne (nie dość, że nie są podobne do tych typowych, to jeszcze biegają, biją się, umieją posługiwać się bronią). Bardzo ważną rolę odgrywa tu muzyka, która dodaje smaczku. Czasami także możemy usłyszeć kawałek rockowy lat osiemdziesiątych. Gra aktorów jest średnia, czasami gubią się w swoich rolach. Dość dobrze wykorzystano miejsce akcji, czyli dżunglę, w której znajduje się wiele starych grobów, z których później wyłaniają się zombie.

"Zombie Flesh Eaters 3" jest trochę cienkim filmem i to z wielu powodów (w/w). Nie spotkamy tu wiele dobrych akcji (choć ich samych w filmie jest ich sporo). Polecam go tylko miłośnikom filmów o zombie, którzy jednak mogą być trochę zawiedzeni.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD


 

 

 

 


AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::