K O N K U R S Y  /  ARENA HORROR

   


:: KONKURSY ::

  


EUROPA W ZIMIE: Rudi, były szef kuchni, który został szpiegiem, powraca z misją odkrycia prawdy o podzielonej Europie. Zawiązano unię ze Wspólnotą, która jest teraz największym państwem w Europie. Rozpoczął się okres bezprecedensowego pokoju i dobrobytu. Jaki jest więc powód wściekłości terrorystów? Dlaczego przedstawiciele Wspólnoty i krajów europejskich spotykają się potajemnie, wymieniając zakładników? I kim są Les Coureurs des Bois? W towarzystwie zbieraniny przybłędów, mafiosów i uśpionych agentów Rudi rusza na poszukiwanie odpowiedzi na te pytania, żeby się przekonać, że prawda leży dużo bliżej domu, a zarazem dużo dalej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać…

[OPIS WYDAWCY]

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie, zorganizowanym przez Wydawnictwo Rebis  oraz www.arenahorror.pl. Do wygrania dwa pakiety książek Dave'a Hutchinsona.

:: PYTANIA::

1. Dlaczego chcesz otrzymać ten pakiet książek?


:: ORGANIZATORZY ::

 

 

.: REGULAMIN KONKURSU :.

1) Konkurs trwa od 21 lutego do 5 marca 2019.
2) Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkursy
@arenahorror.pl

2) W temacie wpisując "REBIS-EUROPA".
3) Jedna osoba może przysłać tylko jedno zgłoszenie.
4) Termin nadsyłania odpowiedzi:
21 lutego do 5 marca 2019.
5) Zwycięzcy zostaną powiadomiony stosownym mailem w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu, a nagrody roześlemy Pocztą Polską.
6) Nagrody ufundowało: Wydawnictwo Rebis
7) Z nadesłanych dobrych odpowiedzi, redakcja wylosuje zwycięzców, którzy otrzymają nagrody.
8) Oprócz odpowiedzi należy podać adres, na który wyślemy nagrody zwycięzcom. Maile bez adresu nie biorą udziału w losowaniu.
9) Nieodebranie przesyłki jest równoznaczne z zrzeczeniem się nagrody. Nie wysyłamy ponownie paczek.
10) Zgodnie z ochroną danych osobowych redakcja nie upublicznia danych zwycięzców, więc jeśli w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu nie otrzymacie maila o wygranej, prosimy spróbować szczęścia w następnych konkursach.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM POWODZENIA I  SZCZĘŚCIA W LOSOWANIU