SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW POLSKICH


0-9  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź

JAK POŚLUBIĆ WAMPIRA MILIONERA

 

Jeden dzień, jedna wizyta u dentysty łączy parę ludzi.
Roman - wampir, właściciel Romatechu - firmy produkującej syntetyczną krew, dbający zarówno o żywot ludzi jak i wampirów, traci podczas testów nowego produktu kieł. Potrzebuje fachowej pomocy. Wśród wampirów nie ma dentysty, więc musi się zwrócić do śmiertelników.

Doktor Jane Wilson, a raczej Shanna Whelan - bierze udział w programie ochrony świadków, ponieważ była świadkiem morderstwa. Pracuje na nocnym dyżurze jako dentystka. Jedyną rozrywką w ciągu całego dnia jest rozmowa z nosicielem pizzy. Spotkanie Romana z Panią doktor ocaliło jej życie, jego śmiertelny wróg Ivan Petrovsky jest płatnym zabójcą i ma za zadanie zabić dentystkę.

Jak poślubić wampira milionera - ta książka zdecydowanie przemówi do płci pięknej. Czyta się ją jednym tchem, dlatego też, gdy zaczniecie ją czytać to wciągnie Was maksymalnie, aż dobrniecie do samego końca. Książka bardziej zbliżona gatunkiem do komedii romantycznej. Ma w sobie coś z sensacji, thrillera no i oczywiście jest wampiryczna. Opis erotycznych scen pobudza. Znajdują się tutaj małe wskazówki dla mężczyzn, czyli jak pogłębić doznania kobiet podczas stosunku. Podobają mi się zabawne dialogi, scena "wampirycznego seksu" i fakt, że książka jest z happy endem.

"Jak Poślubić Wampira Milionera" godna jest polecenia. Po przeczytaniu czytelnik stwierdzi, że to nie tylko powieść o wampirach. Wśród wielu pozycji książkowych o wampirach należy ją dodać do "Koniecznie przeczytaj" !
Osobiście sięgnę do niej nie raz.

AUTOR RECENZJI: MAWET

 
    

.: TYTUŁ ORYGINALNY :.
Love at Stake: How to Marry a Millionaire Vampire

.: AUTOR :.
Kerrelyn Sparks

.: TŁUMACZENIE :.
Spirydowicz Ewa

.: WYDANIE ŚWIATOWE :.
2005

.: WYDANIE POLSKIE :.
Amber, Warszawa 2010

.: ILOŚĆ STRON :.
336

KRÓTKIE ZESTAWIENIE:

OGÓLNA OCENA KSIĄŻKI:
8 / 10 

OCENA KSIĄŻKI JAKO HORROR:
3 / 10

OCENA KSIĄŻKI OD STRONY LITERACKIEJ:
8 / 10

:: KSIĄŻKĘ DOSTARCZYŁO ::