NIGHTMARE ON ELM STREET  /  Z A P O W I E D Z I  /  ARENA HORROR
   Premiera: 30.04.2010

 
:: NIGHTMARE ON ELM STREET ::
NIGHTMARE ON ELM STREET
 

Nowy „Koszmar z ulicy Wiązów” wyprodukuje studio Michaela Baya - Platinum Dunes. Obraz wyreżyseruje twórca teledysków, Samuel Bayer, na podstawie scenariusza Wesleya Stricka (Wilk, Doom). W obsadzie znalazł się jeszcze Kyle Gallner („The Haunting in Connecticut”). Amerykańska premiera planowana jest na 16 kwietnia 2010.

Serwis Latino Review miał już okazję przeczytać scenariusz. Według nowej wersji Freddy Krueger będzie woźnym w szkole, oskarżonym przez uczniów o molestowanie. Poddany linczowi ginie i powraca po latach żądny zemsty. Głównym pytaniem będzie zatem kwestia, czy Freddy rzeczywiście był pedofilem, czy padł ofiarą pomówienia?

Jackie Earle Haley, słynny już Rorschach ze „Strażników”, wcieli się w zdeformowanego mordercę ze snów.

Teraz wiemy już oficjalnie, że sam Freddy pozostanie z twarzą Jackiego Earle'a Haleya.

W wypowiedzi dla Bloody Disgusting aktor potwierdził, że podpisał kontrakt na udział w trzech filmach z serii o Kruegerze. Czy jednak filmy naprawdę powstaną, zależy od wyników finansowych reboota. "Koszmar z ulicy Wiązów".

Los nowej Nancy Thompson został przesądzony – nie zginie ani w pierwszej ani w drugiej części odświeżanej serii "Koszmaru z ulicy Wiązów". Jak podaje Bloody Disgusting, grająca ją aktorka Rooney Mara podpisała kontrakt na udział w dwóch kolejnych filmach z serii.

Film swoją premierę w Polsce będzie miał 7 maja 2010r.


 

 
 


:: REŻYSERIA ::

Samuel Bayer

:: SCENARIUSZ ::
Wesley Strick

:: ZDJĘCIA ::
Brak Informacji


:: CZAS TRWANIA ::
Brak Informacji

:: OBSADA ::
Kyle Gallner,
 Jackie Earle Haley,
Kellan Lutz,
 Rooney Mara,
Thomas Dekker
...